Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vytvoreni fora


f3Rd@

Recommended Posts

tak se to snazim taky cvicne udelat abych neurel blbej, ale vubec nevim ktera byje... jestli jsem to pochopil, tak si stahnu to forum a pak ho nahraju na domenu co jsem si registroval?

EDIT: kdyby se nudil nekdo kdo tomu rozumi, tak jsem na ICQ :D

[upravil dne 3/8/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahnes si forum, nahrajes na hosting, spustis neco jakoby instalaci ale musis mit na hostingu zapnute databaze MySQL a pak zadas par udaju prihlasovaky do databaze atd a pak ti to vyplivne config.php kterej stahnes nahrajes smaznes slozku instal a juuu ono to pojede... ;) jinak na phpbb tusim ze uz maji i ceske stranky je navod jak to nainstalovat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po ctyrech reinstalech forum "funguje" ale nejede registrace noveho uzivatele, nezobrazi se kontrolni obrazek. Kdyz se ho snazim zobrazit manualne, tak to napise toto:

Obrázek “http://www.f****s.own.cz/forko/profile.php?mode=confirm&id=b227ea4eb43d88fcfeba5593b4a6c6d1” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

hvezdicky jsou z toho duvodu, ze nechci jeste uverejnovat adresu, neni to zatim dostatecne chraneno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...