Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přetočení tachometru Peugeot Partner 1.9D


trollik

Recommended Posts

Čus chlapi a ženský!Dofam,že mi někdo poradí. Chtěl bych přetočit tachometr na míň km. Jelikož jsem koupil auto a tachák uplně v pr....,tak jsem koupil jinej. Chodí perfektně,ale má tam 270tis. Auto má 168tis. Problém byl,když jsem šel na STK,když viděli co je na tacháku,tak šli úplně po všem. Divili se,že je vše úplně ok na ten stav km. To samé na emisích. Motor absolutně perfektní. Prý se to pozná jak to spaluje. Pokaždé jsem vysvětloval patálii s tachometrem. Tak bych to chtěl nějak vyřešit.Tachometr je elektronickej. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co má být to "po domácku" ? Je na to nějakej software, je na to nějakej kabel a interface. A je potřeba tomu rozumět a vědět, co člověk dělá. Co k tomu dodat více? Všechno se dá udělat po domácku, když to člověk umí a má příslušné vybavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

V Brodě na technický koukaj podezřele na každý auto. Když budeš mít pažouta v cajku, může každej koukat jak chce a nemusíš to řešit. Stáčení tachometrů bych zakázal, pral bych pokuty maníkům co je stáčej i těm zákazníkům. Mám pocit že v německu to je i trestný. Pak si jdi koupit starší auto... Na nový má málokdo. Já mám taky měněnej tachák, samozřejmě je na něm taky více, než-li má pažout nataháno, ale proč to řešit. Štvalo by mě, kdybych zjistil, že to je naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trollik

A nejde to nejak po domacku?

:-) :-) De, napis mi kolik tam chces mit, v GM eletronik si koupis ctecku cca. 4tis, rozeberes budik, vyctes reknu ti co tam mas nahrat a je to. JESTLI JE TOHLETO PRO TEBE PO DOMACKU :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...