Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisní manuál na 306


miloge

Recommended Posts

Nazdarek,

mam jednu tak trochu najivní prosbu:(Nemáte někdo servisní manuál \"jak na to\"na 306?Myslím tím někoho, kdo už třeba 306-prodal a manuál mu zbyl.Jsem schopnej to oskenovat a poskytnout to na tomhle webu;)Teda jestli to je vůbec možný co se autorskejch práv týče?Nebo ji levně koupim(600 se mi za to dávat nechce)Nejlíp někdo z okolí Ml. Boleslavi.Jo a hlavně to musí bejt v češtině,kdo se má v těch odbornejch anglickejch výrazech vyznat:(

A taky scháním víčka na ALU titan 13\".Nevíte jestli se daj někde koupit? Nějakej dobrák mi je totiž vyčóroval:mad:a bez nich to nevypadá moc good!!!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tim by fakt mohly byt problemy :-((, protoze to je nelegalni

sice jak tady mame manualy na 405 a 205 tak to je taky nelegalni ale u nas to nikdo nevydal, takze si u nas na nas nikdo stezovat nemuze, aleda ten komu to patri v zahranici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou mas pravdu - 306-ku jsem prodal a knizka mi zustala, dokonce se obcas pohybuji (o vikendech) kolem Boule. Jediny hacek je v tom, ze jsem mel 1,4i - takze jsem si z te knizky udelal trhaci kalendar a vse co se tykalo 1,4 jsem dal, po listech do pruhlednych desek (zbytek zustal v puvodni vazbe) :D

Ale pokud nesezenes neco lepsiho ....:D

[Editován dne 6/10/03 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...