Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Všeobecné rady - 406HDI


Tomášik

Recommended Posts

Hoši, a čo mi poradíte na to moje hvízdanie? Už som na tom po výmene spravil cca. 400-500km a robí to stále rovnako... Za studena nič - zvuk ako pred výmenou a akonáhle sa to zohreje aspoň na nejakých 70st., tak ten remeň začne byť počuť. Mám ho ešte pre istotu trochu povoliť, alebo sa na to vykašľať a dúfať, že to prestane?:myslim

[upravil dne 20.8.2007 Tomášik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

trošku ho skús povoliť a skús prestreknúť sprayom proti prešmykovaniu remeňov, nejaký mechanik ho bude mať určite a uvidíš,

Vieš, mne by ten zvuk ani nejako výrazne nevadil. Mám z toho ale trochu obavy kvôli tej našej dovolenke, na ktorú ideme za týždeň. Nerád by som išiel odťahovkou z Chorvátska domov...

Kebyže viem, že to proste časom prestane, keď si to "sadne" a remeň sa trochu natiahne, resp. povolí, tak sa toho ani nechytím...:myslim

Ten sprej neviem, či by pomohol. Ono to nie je taký klasický zvuk, ako keď šmýka alternátorový remeň, skôr to hučí... :( Ale ako som písal, za studena nie, len keď sa to ohreje... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...