Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaké zadní brzdové destičky?


Neon

Recommended Posts

Jaké si mám koupit zadní brzdové destičky na 406? Aby moc neprášily a neskřípaly? I když vim, že větší brzdný účinek je na přední nápravu, tak bych nerad zanedbal i zadek. Mám v merku ATE - máte s nimi zkušenost? Cena kolem 1300/pár. Jsou OK? A nebo co FERODO? Mají stejnou cenu, ale obecně jsem slyšel, že nic moc, ale aby to nebylo "povídala jedna bába ... :D"

Díky za postřehy ... napište prosím vaše zkušenosti ...

Rozhodně ale nemám v plánu STARLINE a jim podobné:roker

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na svuj kombajn a i na tchanuv HDI jsem daval komplet FEDORO PREMIER , zatim pohodička , brzdí , kola jsou čistá a neskřípou. hlavně než je tam dáš(jakekoliv) tak sraž hrany toho obloženi ,vyvaruješ se tomu pískani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ATEčka, nebo FERODA ... koukám, že v podstatě the same ... ptal jsem se na to i známých mechošů a mělo by to být v cajku a takřka totožná kvalita ...

:xvul

Jenom je idiocie, že 406tka má vzadu bubny i kotouče ->miluju dvojí servis ... :nevim:nevim (ale pakny jsou měněny i s lanovody (naštěstí))

Pe.tr: jako srazit hrany třeba pilníkem?? to jsem nikdy u výměny destiček nedělal ... ale třeba na tom něco bude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Takže ATEčka, nebo FERODA ... koukám, že v podstatě the same ... ptal jsem se na to i známých mechošů a mělo by to být v cajku a takřka totožná kvalita ...

:xvul

Jenom je idiocie, že 406tka má vzadu bubny i kotouče ->miluju dvojí servis ... :nevim:nevim (ale pakny jsou měněny i s lanovody (naštěstí))

Pe.tr: jako srazit hrany třeba pilníkem?? to jsem nikdy u výměny destiček nedělal ... ale třeba na tom něco bude ;)

no ja použivam brusku ale pilnik bude stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...