Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

napinaci kladka remenu prislusenstvi - SKF nebo Timken nebo uplne jinou znacku ?


Ferry

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

mate zkusenost, ktera znacka je lepsi ? SKF nebo Timken, popr. co treba Ruville nebo Febi

já na svem motoru viz podpis jsem dával rozvodovou sadu SKF , koupil jsem to dle typu motoru a při výměně jsem se setkal s tim že na motoru byla napínací kladka ruční a v sadě byla automatická:( ,bohužel to nešlo zaměnit a byl jsem nucen tam tu ručni dat zpátky . Dej si na to pozor. Jinak kdybys potřeboval automatickou kladku tak tu mam funglovku:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvody delat nebudu, ja potrebuju vymenit jen napinaci kladku + remen alternatoru a cerpadla posilovace rizeni ;) je zajimavy ze v katalogu Autokelly oznacuji Timken jako dil kvalitativne srovnatelny s originalem a SKF ne, pritom SKF je asi o 800 drazsi a osobne je SKF pro me vice znama znacka lozisek nez Timken :D

[upravil dne 2/8/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

FERRY pokud chces jen kladku muzem se domluvit.v utery ji vemu na korab.

a ty mas napinaci kladku remenu alternatoru a cerpadla posilovace rizeni na motor LFY bez klimatizace ? jak tak koukam do katalogu tak jsou zrovna dve, jedna pro auta do 06/98 ( muj pripad - 11/95 ) a pak pro auta od 07/98 ( asi tvuj pripad ) No kazdopadne ji zkus teda vzit a mrknem na ni

Jinak ta moje by mela vypadat takhle

VKM%2033003.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta pro novejsi auta preci jen vypada trochu jinak, v tom 98 trochu tu 1.8 16V inovovali, napriklad udelali jiny viko ventilu, takze je posunuty vicko nalevani oleje asi o 1cm a nejde pouzit stejna rampa zapalovacich civek ( na tom jsem pohorel, kdyz jsem chtel vyzkouset do meho auta rampu z auta Netopyrky :D ) VKM%2033021.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...