Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

divné zvuky od zadní nápravy


GibonArt.com

Recommended Posts

Ahoj, teď jsem akorát na dovče a autí začalo vydávat divné zvuky... při nerovnosti vozovky to u leveho kole divně bouchá... jako by něco klepalo do kasle zespodu... prolezl jsem celej spodek a nic nenasel... odstrojil cely zadek a nasel kde to boucha ale nenasel co... kdyz auto stoji a za zadek ho chytnu a jemne tresu tak to tuka... nevim jestli tlumic ci neco s torzkou ci co... kdyz jsou vetsi hupy na ceste nedela to jen vylozene kdyz jsou male a ostre prekazky... prijdemi to jako tlumic teda pac to je jakoby se nestacilo vracet kolo... nevite nekdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GibonArt.com

Ahoj, teď jsem akorát na dovče a autí začalo vydávat divné zvuky... při nerovnosti vozovky to u leveho kole divně bouchá... jako by něco klepalo do kasle zespodu... prolezl jsem celej spodek a nic nenasel... odstrojil cely zadek a nasel kde to boucha ale nenasel co... kdyz auto stoji a za zadek ho chytnu a jemne tresu tak to tuka... nevim jestli tlumic ci neco s torzkou ci co... kdyz jsou vetsi hupy na ceste nedela to jen vylozene kdyz jsou male a ostre prekazky... prijdemi to jako tlumic teda pac to je jakoby se nestacilo vracet kolo... nevite nekdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den-řešil jsem stejny problem,nejdříve jsem na radu vyměnil vertikální stabilizační tyčku-nic,po dalších zkoumacich utrapach a cloumání zadním kolem a poslechem stetoskopem jsem zjistil vadu na horizontální stabilizační tyčce-vyměna a vše O.K-po vyjmutí tyčka vykazovala na uchycení do ramena ne na čepu velkou vůli.Indikace byla -auto ne na heveru,uchpit kolo v horní části za pneumatiku a vertikálně s tím brutálně zahybat.Nashledanou V.K

P.s Take jsem myslel tlumič ,ale ten je O.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný problém som riešil aj ja niekoľko mesiacov.. :myslim Odstrojil som a skontroloval všetko čo sa dalo. Nakoniec som dal dolu koncový tlmič výfuku a celý problém bol v tom, že chýbala jedna malá matica ktorá držý ten tepelný štít nad výfukom..

Vo vnútry auta to robilo taký rámus akoby bola rozbytá celá náprava..už som bol s toho na nervy..

Tak skôr ako sa pustíš do rozoberania a vymieňania súšiastok (ako som to spravil ja), skús podoťahovať tie "malé neškodné matičky" :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pkot

Dobry den-řešil jsem stejny problem,nejdříve jsem na radu vyměnil vertikální stabilizační tyčku-nic,po dalších zkoumacich utrapach a cloumání zadním kolem a poslechem stetoskopem jsem zjistil vadu na horizontální stabilizační tyčce-vyměna a vše O.K-po vyjmutí tyčka vykazovala na uchycení do ramena ne na čepu velkou vůli.Indikace byla -auto ne na heveru,uchpit kolo v horní části za pneumatiku a vertikálně s tím brutálně zahybat.Nashledanou V.K

P.s Take jsem myslel tlumič ,ale ten je O.K

Mas 406, ze?

Puvodni dotaz se tykal 306, tam je to uplne jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...