Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nafta


Kantor

Recommended Posts

Už to není moc novinka, ale zkusili jste už Diesel extra od Shelu? Mám veterána 406 r.v.96 a nestačil jsem se divit. Motor jede o hodně líp a nekouří. Cena je slušná, v Brně na Hradecké jsem naposled platil 20,10 a to je víc než běžné. Taky mám asi o půl litru nižší spotřebu. Chao.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Aralu jsem vzal jednou, a uz nikdy vice, vubec zadny zvukovy ztisujici se efekt. Nafta od Shellu to uz je jina, lepsi zatah a mensi spotreba o cca 3 deci, akorat ta cena v praze o 2 koruny vyssi nez jinde.

Ted beru u Essa a taky velmi dobre tesne v zavesu za Shellem a levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Ha ha, veterána r.v.96. To já zas mám nový auto r.v.88...

Nic takového netankuju, podle mě je to placebo.

Potom co mi to ten autocont navalil už to není ono. A navíc už má přes 200 odpajdáno.

Fakt to ale zkus, není to špatné a ten test to vlastně potvrzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze za tyhle nóbl nafty chtěj přes 23,-Kč, v tuhle chvíli. Za tuhle cenu to zkoušet nehodlám, když jsem aktuálně tankoval u JETu v Králováku za 19,70, či na Bohdalci za 20,40... Nejsem nějakej šetřílek, ale takovejhle rozdíl je na mě už trochu moc, by? už jen z principu...

Na 200 odpajdáno říkám \"nový motor\". Bývalá 205-ka (než mi jí zbořili) měla přes 300 (možná i 400), nejvíc co znám, tak 205-ka 550tis km, a 309-ka okolo 500tis km (taxi) - obě funkční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim na klasickou naftu ( většinou Benzina nebo Eurooil - Čepro / cca 20,10) a ani předchozí majitel pažoutka nijak nerozmazloval, mám najeto dle tacho 190 000 a doufám, že eště chvilku povrníííííííí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja videl na tachaci jedny 205 natoceno 720 tkm ... pac jsem mel v haji tacho, tak se borec zeptal, jestli chcuk, ja rekl ze ne, ze to nic nevydrzi, kdyz to ma tolik najeto. Tak jsme nasli neco s 420 tkm.. borec mi pocitadlo snuloval a je to.

Jinak jezdim na ekonaftu, za 16,90 Kc/lt (ONO Plzen) je docela prijemny a neleze to jezdeni tak do penez... zatim ;)

Beru jeste u OMV a pak, kde me napadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď do manželčiny 205ky 1,8 narval 49,2 litru té vychvalované Diesel Extra od Shellu, co to udělá, jestli to něco udělá. Jí jsem od pumpy přinesl letáček, kde se vysvětluje, co je to za úžasnou naftu. A manželka teď od prvního kilometru tvrdí, že to líp jede... Asi bude mít pravdu Oddie s tím placebo efektem:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...

Koukám že budu asi jedinej kdo na ARAL jezdí a je spokojenej. Měl jsem 405 GRD r.v. 88 a na tuhle naftu jezdila jak šlak a motor byl tichej. Zkusil jsem i SHELL ale tam jsem nezpozoroval vůbec nic. Teď mám 405 SRD r.v. 94 a dál jezdím na ARAL a jak říkám opravdu je to znát. Motor je tišší a ten zbytek jsem neregistroval to jako spotřebu. Jinak teď mám jinej zdroj a tak u ARALU zatím neberu. 100 litrů měsíčně za 15 kč. Neberte to:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...