Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíče k autu


vosy

Recommended Posts

Ahoj všichni,

mám dotaz : Už se někomu z Vás stalo, že když kupoval auto z bazaru, že dostal jen jedny klíče?

Já to kupoval v "Áčkách" a řekli mi, že je od auta pouze jeden klíč. Je to možný? Naštěstí je s dálkovým.... Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vosy

Ahoj všichni,

mám dotaz : Už se někomu z Vás stalo, že když kupoval auto z bazaru, že dostal jen jedny klíče?

Já to kupoval v "Áčkách" a řekli mi, že je od auta pouze jeden klíč. Je to možný? Naštěstí je s dálkovým.... Dík za odpověď.

Jako stává se to, soused má taky Passata z bazaru s jedním klíčem a tady už to taky někdo řešil, ale já bych to auto asi nekoupil, měl bych strach že si jednou s tím druhým klíčem pro něj někdo přijde. A v připadě Áček bych se bál ještě víc. Tím tě nechci nijak strašit teda;)

[upravil dne 1/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suhlasim s "lukash" alebo dalsia moznost je vymenit komplet zamky (trosku narocnejsie na financie) alebo ak mas kamosa s rovnakym autom jednoducho si vymenit navzajom zamky a mas pokoj ale neviem ci sa to da iba tak alebo cez servis a softver. Bazarom by som neveril anislovo a AAA uz tobôž nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

suhlasim s "lukash" alebo dalsia moznost je vymenit komplet zamky (trosku narocnejsie na financie) alebo ak mas kamosa s rovnakym autom jednoducho si vymenit navzajom zamky a mas pokoj ale neviem ci sa to da iba tak alebo cez servis a softver. Bazarom by som neveril anislovo a AAA uz tobôž nie.

jednoduse vymenit to asi nepujde, protoze v klicku je imobilizer a ten bude u druheho auta urcite jiny :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak doufám že to auto máš schovaný někde v garáži.strejda měl to samí a v průběhu tří měsíců mu to asi dvakrát vybrali bez porušení zámků.a slyšel jsem případy o úplné ztrátě auta.v AAA mám mě velmi blízkou osobu a nechci strašit ale já bych to garážoval nebo jinak zabezpečil.ale může se stát že ty klíče byli opravdu jen jedny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já auto koupil v AAA, dostal jem jen jeden klíč a toi bez DO, přes Peugeot jsem dokoupil druhý s DO a v pohodě. Nikdo nepřišel a s autem již rok neodjel. Vůbec bych se toho nebál, to že dávají jeden klíč je naprosto běžné, občas nedají ani servisku, to u dovezených aut není vyjímečné. Já jsem to vzal, toho jsem se nebál, je pravda že s kompletně pojištěným autem se mi to lehce říká. A rozhodně nemyslím, že zrovna AAA čekají na možnost ukrást ti auto, při jejich obratu aut by to ani nestíhali :-) A přímo AAA to dováží přes Peugeot, takže žádná šmelina. A že s AAA jsou občas špatné zkušenosti, tak tomu se nedivím, jelikož při jejich obratu aut a díky tomu, že při 20-ti minutovém výkupu nemůžou vše odhalit, by spíe bylo divné, kdyby se nějaké negativní zkušenosti neobjevili. Přeji ti dobrou koupi....jinak u AAA máš aspoň jistotu že není kradené. Vůbec AAA nevychvaluji, ale již mám od nich druhé auto a zatím naprostá spokojenost. Ale vím, že jsou i zklamaní uživatelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ti přeju že jsi spokejenej zákazník takovích moc není.moje přítelkyně tam pracuje (pracuje? dnes dala výpověd:D) tak ví jak to tam chodí(v maďarskym telemarketingu) .to auto Ti neukradne AAA to ukradnou ty servisáci a jiný jim tam podobný.maj tam servis na auta který vykupujou (říkaj tomu nemocnice nikdo tam nemá přístup jen ty povolaní) tam zjištujou technický stav pak to nablejskaj a daj do prodeje ale mezi tím z toho vyberou co se dá nebo vymění nějaký součástky (neříkam že vždy ale děje se to tam)třeba v maďarskejch AAA jeden chlap tam šel prodat svoje auto.dal jim tech.průkaz, ale pak si to rozmyslel a auto prodat nechtěl ale oni mu už ten tech.průkaz nechtěli vráti a pořád ho nutil ať jsi jde vybrat nějaký auto.nakonec musel zavolat policii a až pod dohledem policie mu byl tech.průkaz vrácen.JSOU TO TY NEJVĚTŠÍ KURVY JAK NA ZÁKAZNÍKY TAK HLAVNĚ NA ZAMĚSTNANCE!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

to Ti přeju že jsi spokejenej zákazník takovích moc není.moje přítelkyně tam pracuje (pracuje? dnes dala výpověd:D) tak ví jak to tam chodí(v maďarskym telemarketingu) .to auto Ti neukradne AAA to ukradnou ty servisáci a jiný jim tam podobný.maj tam servis na auta který vykupujou (říkaj tomu nemocnice nikdo tam nemá přístup jen ty povolaní) tam zjištujou technický stav pak to nablejskaj a daj do prodeje ale mezi tím z toho vyberou co se dá nebo vymění nějaký součástky (neříkam že vždy ale děje se to tam)třeba v maďarskejch AAA jeden chlap tam šel prodat svoje auto.dal jim tech.průkaz, ale pak si to rozmyslel a auto prodat nechtěl ale oni mu už ten tech.průkaz nechtěli vráti a pořád ho nutil ať jsi jde vybrat nějaký auto.nakonec musel zavolat policii a až pod dohledem policie mu byl tech.průkaz vrácen.JSOU TO TY NEJVĚTŠÍ KURVY JAK NA ZÁKAZNÍKY TAK HLAVNĚ NA ZAMĚSTNANCE!!!!!

To je jasný, že každý má s tímto bazarem své zkušenosti. A hlavně ten kdo nevidí pod pokličku bývá docela klidný (jako v restauraci-chutná ti to dokud nevidíš do kuchyně). To že mají svoje dílny vím, je mi jasný že je nemají jen tak pro nic za nic, že něco sem tam přiklepnou, zamění, promažou, odlehčí...ale jednak to zase nemůže být úplná divočina, zvlášť u nových aut, kde se to odbornějším okem dá poznat, a jednak tyhle vylepšovací práce dělá většina bzarů a prodejců. Ale s tím už snad člověk to auto jde kupovat. Já znam lidi co nebyli spokojeni s AAA (moje sestra-problém se skrytou vadou) ale znám i ty spokojené, mezi kterýma jsem i já. Mají sice nadsazený ceny, ale na druhou stranu ti dají alespoň nějakou záruku původu, tak máš v případě nouze to po kom vymáhat, u malých bazarů kde to jen zprostředkují je docela problém. A jak už jsem psal-vzhledem k jejich obratu aut a tomu, že během 20-ti minut ani sebelepší technik neodhalí skryté vady, tak tolik zase negativních zkušeností jsem neslyšel. Je tedy fakt, že pokud nastane problém,tak jednání s AAA je příšerné, dokud kupuješ tak jsou jako medvídci, když reklamuješ tak nevidí-neslyší. Ale většina těch "pochybení" ať už v dílně či u jednacího stolu je jako skoro všude jen a jen v lidech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se ptát v Peugeotu na případné "přidělání" druhýho klíče a když mi to všechno spočítal ( klíč, kartu, dálkový,.. ) tak to vycházelo na nějjaký čtyři tisíce. To mi přijde docela drahý. Navíc to vybroušení bych si ještě musel zajistit sám. Tak nevím, jestli autorizovaný servis není taky pěkná "dojička". Zůstanu zatím u jednoho klíče a budu doufat, že ho neztratím. Nestává se mi, že bych ztrácel věci. A že mi ho někdo ukradne - stát se to může. Musím si hold dávat pozor. Ale dík za názory :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vosy

Byl jsem se ptát v Peugeotu na případné "přidělání" druhýho klíče a když mi to všechno spočítal ( klíč, kartu, dálkový,.. ) tak to vycházelo na nějjaký čtyři tisíce. To mi přijde docela drahý. Navíc to vybroušení bych si ještě musel zajistit sám. Tak nevím, jestli autorizovaný servis není taky pěkná "dojička". Zůstanu zatím u jednoho klíče a budu doufat, že ho neztratím. Nestává se mi, že bych ztrácel věci. A že mi ho někdo ukradne - stát se to může. Musím si hold dávat pozor. Ale dík za názory :super

Jo to jo, já za to platil taky tak nějak (asi to dělá 3.500,-,) Ale udělají ti to komplet-podle VIN objednají klíč, dálkový, kartu a ještě ti to naprogramujou, takže jen užíváš.... o žádným vybroušení řeč není. Já bych to asi s jedním klíčem nezvládnul, sice jsem ho ještě nikdy neztratil, ale už jenom pro ten pocit a hlavně znáš ty zákony schválnosti :D

[upravil dne 2/8/07 Hhonza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a ještě jsem zapoměl dodat, že mě v servisu upozornili, že kdybych si chtěl nechat udělat klíč s dálkou podle VIN ( při případný ztrátě nebo krádeži ), tak by se mohlo stát, že si ten klíč někdo v minulosti měnil a pak mi to nemusí fungovat :bojim . No jo, ale jak zjistit, jestli je to origo, nebo nějakej "handl" ???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vosy

... a ještě jsem zapoměl dodat, že mě v servisu upozornili, že kdybych si chtěl nechat udělat klíč s dálkou podle VIN ( při případný ztrátě nebo krádeži ), tak by se mohlo stát, že si ten klíč někdo v minulosti měnil a pak mi to nemusí fungovat :bojim . No jo, ale jak zjistit, jestli je to origo, nebo nějakej "handl" ???:myslim

V tom prípade si objednáš len vrch kľúča kde je chip imobilizéra a čepieľku si objednáš nevybrúsenú a potom si ju dáš vybrúsiť podľa toho kľúča, ktorý máš...

Imobilizér už nebude potom problém načítať, stačí mať kódovú kartičku. Jediný problém by bol, ak by si mal v minulosti menené BSI a kód imobilizéra by bol iný ako pôvodný ale to je veľmi malá pravdepodobnosť, keď sa dáva nové BSI zapíše sa do neho kód, ktorý bol na starej BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...