Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugoet 204 stale funguje!


peco

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Tak další v ČR:

Prodám Peugeot204 .r.v.1974 Bíla barva .červené čalounení.Najeto 70000 tisic Cena 60000 tisíc Schweiz doklady . bez koroze.

13.4.2008 09:35:37

Tel.: 00420-777288847 Kraj: ČR - Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Tak další v ČR:

Prodám Peugeot204 .r.v.1974 Bíla barva .červené čalounení.Najeto 70000 tisic Cena 60000 tisíc Schweiz doklady . bez koroze.

13.4.2008 09:35:37

Tel.: 00420-777288847 Kraj: ČR - Praha

post-0-14109599971315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

na fotce pěkný...takové auto může mít najeto jen tak málo km a stav asi bude odpovídat...ale 2300eur bych řekl, že je dost i na Francii...přeci jen je to jen malé auto...:papa

Právě že je to malé auto a je to sedan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dost peněz, nechápu to určování ceny (prostě střelí od boku a pak snižují :myslim ).

Kdysi jsem viděl na nějakém zahraničním serveru pěknou 505 starý model, ale 305 kombi s monoblokem stála dvakrát tolik! Stav byl u obou výborný.

Ota: 204kou jsem nejezdil, ale asi vím o čem to bude. No doufám že mi někdy půjčíš tu svou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý prodejce si může nahodit svou cenu... otázkou je, jestli to opravdu prodává nebo jen zkouší (kde je trh)... každopádně si myslím, že větší potenciál mají spíš velká auta...

Marceli, jak jí budeme mít v nynějším působišti a Tomáš vymění tu prasklou trubku, můžeš si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je řídit 204ku, ikdyž ta moje je v docela pochybném stavu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

každý prodejce si může nahodit svou cenu... otázkou je, jestli to opravdu prodává nebo jen zkouší (kde je trh)... každopádně si myslím, že větší potenciál mají spíš velká auta...

Marceli, jak jí budeme mít v nynějším působišti a Tomáš vymění tu prasklou trubku, můžeš si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je řídit 204ku, ikdyž ta moje je v docela pochybném stavu :D

No jo, nahoděj cenu, tím odraděj aspoň ty zkoušeče apod.

Vždyť i tu 304 slevňuje...

Ta tvoje 204, jestli má ten motor XID, by bylo fakt dobrý vozítko, jezdilo by to nejvýš za 7 litrů...

Teď jde jen o to, jestli je ještě reálné ji resuscitovat... (nebo jak to napsat...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resuscitace bude znamenat výměnu té trubky, oprava jedné pneu a možná žhavící svíčky...pro vyzvednutí z depozita pak STK :)

nevím přesně XID, ale je to monoblok...

[upravil dne 18.4.08 Ota]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Resuscitace bude znamenat výměnu té trubky, oprava jedné pneu a možná žhavící svíčky...pro vyzvednutí z depozita pak STK :)

nevím přesně XID, ale je to monoblok...

[upravil dne 18.4.08 Ota]

Tak trubku, pneu a žhavky považuji za prkotiny.

Ale otázkou je co by se ještě muselo udělat, aby to prošlo STK... A tedy se zamyslet nad tím, jestli to náhodou není ztráta času.

Čímž se už opravdu přikláním k tvému názoru, že cokoliv z ČR udržovat je u těchto vozů šílenost nebo jak to nejlépe nazvat.

Já doufám že je to XID, co by to také jiného bylo. Víš rok výroby? Mj, myslím si, že se ventily seřizují taky podložkama... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...