Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nový kus do "inventáře"


Guest Veník

Recommended Posts

Ahoj Pežouťáci !!! Tak jsem se před 14 dny stal majitelem 307,2.0 HDI-2003. Něco jsem už najezdil, mám první poznatky a další hltám z fóra. Určitě se se všemi velice rád budu dělit o veškeré poznatky, které s vozítkem získám :mrk .

Něco málo umím i s rukama, takže uvidíme. Takže ZDRAVÍM !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Veník

Ahoj Pežouťáci !!! Tak jsem se před 14 dny stal majitelem 307,2.0 HDI-2003. Něco jsem už najezdil, mám první poznatky a další hltám z fóra. Určitě se se všemi velice rád budu dělit o veškeré poznatky, které s vozítkem získám :mrk .

Něco málo umím i s rukama, takže uvidíme. Takže ZDRAVÍM !!!

Tak vítej mezi nás, už se těšíme na rady a připadnou pomoc od tebe. A inventářů je nás tady poskromnu, tak se snaž:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco málo z prvních poznatků:

Jediná věc, která mě zatím zlobila, byl ten prokletej blinkr, který z pravého přepadává do levého ( už diskutováno ). Napřed jsem se ptal v Peugeotu a bylo mi řečeno, že za !osmičku! mi to vymění. Řekl jsem si "to víš!!!" a šel pryč. Doma jsem vzal kousek molitanu a vypodložil jsem spodek páčky - a je klid.:roker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Veník

Tak něco málo z prvních poznatků:

Jediná věc, která mě zatím zlobila, byl ten prokletej blinkr, který z pravého přepadává do levého ( už diskutováno ). Napřed jsem se ptal v Peugeotu a bylo mi řečeno, že za !osmičku! mi to vymění. Řekl jsem si "to víš!!!" a šel pryč. Doma jsem vzal kousek molitanu a vypodložil jsem spodek páčky - a je klid.:roker.

Jak diskutováno, tady na foru?? Jinak u některych navrhu origo Peugetích servisu si musí člověk poradit sám, jinyho nezbyvá, nebo platit a platit

Jinak tě poprosím aby jsi si prošel pravidla, a připadné přispěvky daval do přislušných témat;)

[upravil dne 31/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...