Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

el. stahování oken


KoNG

Recommended Posts

Ahoj

Mám opět jeden dotaz zda jste již někdo neřešil nějaký upgrade el. stahování oken na P206. Jedná se o to když potřebuji zavřít okno tak musím stále držet tlačítko zavírání. Nejde to nějakým způsobem udělat aby se to jednou zmáčklo a okno se dovřelo samo až do konce ? Zřejmě by se muselo něco vyměňovat ? Případně něco bastlit to je mi jasný, jelikož v Peugeotu mi tvrdily,že to neumožnuje ovládací prvek a proto se táži zkušenějších zda to někdo neřešil nějakým bastlením ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se ptal v servise jestli to nejde nastavit v BSI že by otevřená okna zavřela tak mi řekl elektrikář že to neumožnuje BSI :myslim

Jinak u MUX 206 je ovládácí prvek napojen na sběrnici CAN takže by to mohlo jít nějak dodělat :super

[upravil dne 31.7.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar, mne ide tlacitko soferoveho okna, je na nom napisane velke A , a ma dve fazy, slabsie zmacknutie ide normalne ze musite stale drzat tlacitko ak chcete dat dole alebo hore okno, alebo silnejsie zmacknem (citit take cuknutie na prste ze preskoci do druhej polohy) tak ide automaticky cele okno dole bez toho aby som ho drzal. Inak ide mi to automaticky aj pri vytahovani okna hore, tak asijk asi tam mas daky problem :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

Funguje mi to taky tak jako Tobě,ale líbilo by se mi,kdyby to fungovalo ještě tak,aby při zamykání centrálem se otevřené okna automaticky zavřely :aut:D:myslim

Urcite by to slo udelat, taky jsem nad tim uz premyslel. ze bych si to udelal protze mi nejvic vadi to ze musi byt zapnuty klicek aby sly okna stahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

no mi jde automaticky jen ridice, a to jeste pouze dolu, nahoru nejde tak ted nevim jestli neni vadny vypinac, ale myslim ze to je kvuli ceny ze by tam jinak musela byt detekce priskripnuti ...

Vam to jde nekomu u ridicie samo i nahoru ?

No nejde tak ani o detekci skřípnutí stačil by termistor kterej by to odpojil v momentě nárustu odporu.

All: mužete někdo napsat jaké máte označení toho spínače je to psáno dole na skřínce. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

nazdar, mne ide tlacitko soferoveho okna, je na nom napisane velke A , a ma dve fazy, slabsie zmacknutie ide normalne ze musite stale drzat tlacitko ak chcete dat dole alebo hore okno, alebo silnejsie zmacknem (citit take cuknutie na prste ze preskoci do druhej polohy) tak ide automaticky cele okno dole bez toho aby som ho drzal. Inak ide mi to automaticky aj pri vytahovani okna hore, tak asijk asi tam mas daky problem :nevim

No spíše bude problém v té spínací skřínce. Zřejmě jich bude více kusů :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle Peugeotu je těch ovládání vcelku slušná řada

01

6552 WQ

01 DESKA ZAPAL

- VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A ELEK OVL OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE A VNĚJ ZRC ŘIDIČE MANUÁLNÍ OVL AŽ DO DAM 10949UW

6490 61 01 - VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A ELEK OVL OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE A VNĚJ ZRC ŘIDIČE MANUÁLNÍ OVL OD DAM 10950UW

02

6554 14

01 DESKA ZAPAL

- ŘÍZENÍ VLEVO A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE MANUÁLNÍ OVL

03

6554 44

RP 6554 WE

01

01 DESKA ZAPAL

- ŘÍZENÍ VPRAVO A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE MANUÁLNÍ OVL

04

6552 WP

01 DESKA ZAPAL

- VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A ELEK OVL OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL A VNĚJ ZRC VYHŘÍVANÉ AŽ DO DAM 10949UW

6490 60 01 - VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A ELEK OVL OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL A VNĚJ ZRC VYHŘÍVANÉ OD DAM 10950UW

05

6552 WR

01 DESKA ZAPAL

- ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL AŽ DO È.OND 08210

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

6554 52

RP 6554 WA 01

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL

01

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL OD È.OND 08211

06

6552 WS

01 DESKA ZAPAL

- ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL AŽ DO È.OND 08210

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

6554 11

RP 6554 VZ 01

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL OD È.OND 08211 AŽ DO È.OND 08420

01

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

6554 51

RP 6554 VZ 01

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL OD È.OND 08421

01

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ MANUÁLNÍ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

07

6552 WT

01 DESKA ZAPAL

- ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL AŽ DO È.OND 08210

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

6554 12

RP 6554 VY 01

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL OD È.OND 08211 AŽ DO È.OND 08420

01

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

6554 50

RP 6554 VY 01

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL OD È.OND 08421

01

01 - ŘÍZENÍ VLEVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

08

6552 WV

01 DESKA ZAPAL

- ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL AŽ DO È.OND 08210

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

6554 49

RP 6554 VX 01

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC ŘIDIČE ELEKTRICKÉ OVL OD È.OND 08211

01

01 - ŘÍZENÍ VPRAVO A VNĚJ ZRC SKLOPNÉ ELEKTRICKÉ A OTEVÍRÁNÍ PŘED OKNA ŘIDIČE SEKVENČNÍ OVL A VNĚJ ZRC SPOLUJEZDCE ELEKTRICKÉ OVL

[upravil dne 31.7.2007 KoNG]

post-0-14109596096904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,zřejmě bude fakt víc typů,páč mně to jde na "silnější"stisk u řidiče naráz nahoru i dolu. Když stisknu míň,tak to musím stáhnout nebo povytáhnout držením jako u spolujezdce. Číslo toho svýho středu nevím,ale stáří auta vidíte dole,mám to dovoz z Francie.Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte,zřejmě bude fakt víc typů,páč mně to jde na "silnější"stisk u řidiče naráz nahoru i dolu. Když stisknu míň,tak to musím stáhnout nebo povytáhnout držením jako u spolujezdce. Číslo toho svýho středu nevím,ale stáří auta vidíte dole,mám to dovoz z Francie.Mějte se:papa

Jo to máš zřejmě neMUX verzi 206 ta to bude mít řešený trochu jinak :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte,zřejmě bude fakt víc typů,páč mně to jde na "silnější"stisk u řidiče naráz nahoru i dolu. Když stisknu míň,tak to musím stáhnout nebo povytáhnout držením jako u spolujezdce. Číslo toho svýho středu nevím,ale stáří auta vidíte dole,mám to dovoz z Francie.Mějte se:papa

Jo to máš zřejmě neMUX verzi 206 ta to bude mít řešený trochu jinak :nevim

V techničáku čtu typ:2AKFXE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte,zřejmě bude fakt víc typů,páč mně to jde na "silnější"stisk u řidiče naráz nahoru i dolu. Když stisknu míň,tak to musím stáhnout nebo povytáhnout držením jako u spolujezdce. Číslo toho svýho středu nevím,ale stáří auta vidíte dole,mám to dovoz z Francie.Mějte se:papa

Jo to máš zřejmě neMUX verzi 206 ta to bude mít řešený trochu jinak :nevim

V techničáku čtu typ:2AKFXE

No v techničíku takové věci nenajdeš ;)

[upravil dne 31.7.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...