Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uživatelská příručka 407 SW


Zipík

Recommended Posts

Původně zaslal: Levap

A prohlížíš to IE? Mně to ve FF dělalo něco podobnýho.

Prohlížím to ve FF ale v IE mi to dělá to samé:grrVčera mi to dokonce chvíli jelo ale pak se to kouslo a od té doby to opět nejde:(To hlavní co jsem potřeboval jsem stáhl ale i tak by se hodil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Levap

A prohlížíš to IE? Mně to ve FF dělalo něco podobnýho.

Prohlížím to ve FF ale v IE mi to dělá to samé:grrVčera mi to dokonce chvíli jelo ale pak se to kouslo a od té doby to opět nejde:(To hlavní co jsem potřeboval jsem stáhl ale i tak by se hodil:D

Tak jsem to nakonec udělal v Opeře:superSice to nešlo prohlížet ale šlo to pěkně uložit:DTakže příručka je už doma:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zdaréc, tak jsem dal na Vaše rady, ale někde se asi stala chyba. Na ofiko stránkách peugeotu ze mě vytahali všechny informace, krom čísla bot, abych se dostal na svoji uživatelskou příručku. Bohužel se mě zobrazuje jenom minimum stránek a to ještě tak mizerně, že je to malé a nejde to skoro přečíst. Včera jsem pořídil 407 a manuál mám pouze ve francouštině, což je mě houby platné. Takže nevím jak uložit stanice vrádiu atd.

Nemáte prosím vás někdo manuál v elektronické podobě. Moc bych ho přivítal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, to je ten co mě stál ty nejdůvěrnější informace :mad:.

Nevím jestli pořád, ale nějak se seká a pořád vyhazuje chyby a stránky musím otvírat většinou na dvakrát. Pak se mě stránka objeví mrňavá uprostřed monitoru a jde zvětšit jen text v tom malém rámečku. Fááákt to maj zmáknutý :potlesk.

A právě informací jen tam dóóst málo, když to srovnám s tím svým tištěným manuálem ve franštině :(.

Třeba sem vůbec nenašel jak uložit do paměti stanice na rádiu. Je dneska hnusně, nudím se doma a nemůžu se ani ani mazlit s novou hračkou :o, abych ještě něco nepokazil :bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for kong :super

Je to úplně pro blbý, což by mě za jistých okolností mohlo urazit :myslim:D

Tákže noťák na sedadlo spolujezdce a můžu si jít hrát do průjezdu :D

Lvíček je sice doma, ale bohužel dlouho nebude cenit zuby. Už sem měl tady zfóra zmáknutý jak vychromovat tlamici, ale bohužel paní co měla auto předemnou asi zapoměla brzdit za někým co měl nasazené tažné zařízení, takže prostřední vodorovný pruh na mřížce má pěknou bouli :grr

[upravil dne 19/4/08 drsnej márvin]

[upravil dne 19/4/08 drsnej márvin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: drsnej márvin

for kong :super

Je to úplně pro blbý, což by mě za jistých okolností mohlo urazit :myslim:D

Tákže noťák na sedadlo spolujezdce a můžu si jít hrát do průjezdu :D

Lvíček je sice doma, ale bohužel dlouho nebude cenit zuby. Už sem měl tady zfóra zmáknutý jak vychromovat tlamici, ale bohužel paní co měla auto předemnou asi zapoměla brzdit za někým co měl nasazené tažné zařízení, takže prostřední vodorovný pruh na mřížce má pěknou bouli :grr

[upravil dne 19/4/08 drsnej márvin]

[upravil dne 19/4/08 drsnej márvin]

:potlesk

Pokud budeš shánět novou mřížku tak koukni na vrakáč do Bystročic tam maj spoustu věcí za lidovku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for honza 406

Asi to tak dopadne, že manuál budu muset objednat na tom CD. Už sem se na ten inzerát díval včera. Na těch ofiko stránkách je to fakt těžce ošulený.

for Kong

Bystročice znám, akorát bych nerad bral díly, kterej bude chybět někomu jinému :bacha

Neznáš tady z okolí nějakého opraváře kterej se specializuje na peugeoty ?? Už mě byl doporučovanej někdo z Hrubčic.

Taky mě včera udělal radost jeden kamarád, když mě řekl, že za flašku až bude potřeba mě vyčistí fap filtr. Údajně na tom nic není,ale jak se to dělánechtěl ani naznačit. Každopádně ty levnější v Peugeotu jsou recyklované, takže to asi nějak jde :aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to neřeším v Bystročičích to mají z rozsekaných vraků :) No opravéře neznám já většinu věcí řeším sám nebo spomocí servisu na plumlovské :D Rozhodně se vyhni Artcomu v OL, dobrý je udajně FAJT v OL ;)

Jinak misto repas spíše Autokell nebo jim podobné střediska ;) Nebo vrakač :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: drsnej márvin

for honza 406

Asi to tak dopadne, že manuál budu muset objednat na tom CD. Už sem se na ten inzerát díval včera. Na těch ofiko stránkách je to fakt těžce ošulený.

Keď budeš mať to CD, mozes ho prosim ta dat trebars na rapid? Mam len taliansky manual. V jednej ruke manual a v druhej slovnik to je robota na ... Nejako sa dohodneme. ;)Vopred dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: drsnej márvin

for honza 406

Asi to tak dopadne, že manuál budu muset objednat na tom CD. Už sem se na ten inzerát díval včera. Na těch ofiko stránkách je to fakt těžce ošulený.

Keď budeš mať to CD, mozes ho prosim ta dat trebars na rapid? Mam len taliansky manual. V jednej ruke manual a v druhej slovnik to je robota na ... Nejako sa dohodneme. ;)Vopred dik.

JJ taky by se hodil;)Mám to postahované z netu a je tam toho opravdu poskromno:grr

[upravil dne 21.4.08 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for petern a zipík - nevím co je rapid :mad:

Zatím jsem ho neobjednal, ale chystám se na to. Počítám, že knížečka v Peugeotu stojí nejmíň 500 kaček :bojim.

Taky aby mě na tom CD nepřišlo třebááá nějaké péčko :mrk

Moc takovým zasílatelům nevěřemí, ale vypadá to, že to jinak nepůjde :bacha

Ještě chci zkusit oprášit jednu známost v Peugeotu, jestli by to \"nějak\" ;) nešlo

[upravil dne 21/4/08 drsnej márvin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: drsnej márvin

for petern a zipík - nevím co je rapid :mad:

Zatím jsem ho neobjednal, ale chystám se na to. Počítám, že knížečka v Peugeotu stojí nejmíň 500 kaček :bojim.

Taky aby mě na tom CD nepřišlo třebááá nějaké péčko :mrk

Moc takovým zasílatelům nevěřemí, ale vypadá to, že to jinak nepůjde :bacha

Ještě chci zkusit oprášit jednu známost v Peugeotu, jestli by to \"nějak\" ;) nešlo

[upravil dne 21/4/08 drsnej márvin]

No ako si dopadol s tym CD? Objednal si ho? Daj potom vediet. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petern1

Zatím nic. Teď po neděli to zkusí žena pořešit přes kamarádku přímo v Peugeotu, tak uvidím, protože bych raděj manuál -knížku.

Ten inzerát má pár ale. 100 stojí CD, kolik stojí zaslání nevím (navíc je to kup zajíce v pytli), 30 stojí jen abych se mohl spojit s tím,co to nabízí a pak se to taky musí \"někde vytisknou\" a bude to nejmíň jednou tak velký jak origoš. Takže uvidím jak žena dopadne :myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...