Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako vzmeniť žiarovky v osvetlení SPZ


matony

Recommended Posts

Nie je nutné rozoberať!Tenkým skrutkovačom jemne vypáč sklíčko na kratšej strane,tam kde sú na snímke prsty.Len treba opatrne,aby neprasklo.Hrot skrutkovača zasuň do dierky v mieste kde na fotke končí palec,telo skrutkovača opri o priesvitný kryt kolmo na spodok lampy,akoby si odťahoval skrutku a páčením hrotu smerom od stredu lampy dosiahneš vycvaknutie jednej západky krytu.Tento sa uvoľní a máš vyhrané.Žiarovka možno pôjde von trochu ťažšie.Po jej výmene (je bezpäticová) nacvakneš jemným tlakom kryt a hotovo.Je to vec cviku,tiež som sa na prvý krát trochu natrápil :D

Veľa šťastia :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Nenasel jsem lepsi tema, tak se zeptam tady..

Ja bych potreboval vymenit celou tu listu nad spz.. mam ji tam totiz jen pulku, druha pulka chybi / ulomena tesne za zamkem.. nahradni uz mam koupenou z vrakace a tak mam dva konkretni dotazy.

1. sundal jsem tapec a ta lista je nejak zevnitr pridelana nejakyma plastovyma roztahovacima .. ani nevim jak to nazvat.., ale nedokazal jsem to rukou nejak vycvaknout a kelstema se bojim ze kdyz to zmacknu tak to praskne.. a podle me to pak stejne drzi jeste na necem uprostred..? Nedela to nekdo?

2. edit: odpoved uz jsem nasel v serviceboxu

uf uf tezko se to vysvetluje, snad mi rozumite :myslim

[upravil dne 22/1/10 fifowole]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastové černé caplíky si připrav nové, nejdou dost dobře vyndat aniž by se poškodily, nebo rozlámaly. Pak to drží na dvou šroubkách kolem zámku. Caplíky koupíš v Peugeotu. Když jsem lištu vracel, namáznul jsem horní hranu silikonem, při dešti pod ní nezatéká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nejstrasnejsi ze vsecho byly ty 2 totalne zarezle srouby.. musel jsem oba odrezavat pilkou na zelezo..

Jinak poznamka k osvetleni SPZ, kupoval jsem to cele nove.. v autokelly mi prodali jeden kus (navic spatny - nepasoval konektor) za 340,- Kc. Jake bylo moje prekvapeni, kdyz pak v original Peugeot nahradnich dilech meli spravny kus se spravnym konektorem pouze za 104,- Kc (vcetne zarovky) :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jajanko

Nie je nutné rozoberať!Tenkým skrutkovačom jemne vypáč sklíčko na kratšej strane,tam kde sú na snímke prsty.Len treba opatrne,aby neprasklo.Hrot skrutkovača zasuň do dierky v mieste kde na fotke končí palec,telo skrutkovača opri o priesvitný kryt kolmo na spodok lampy,akoby si odťahoval skrutku a páčením hrotu smerom od stredu lampy dosiahneš vycvaknutie jednej západky krytu.Tento sa uvoľní a máš vyhrané.Žiarovka možno pôjde von trochu ťažšie.Po jej výmene (je bezpäticová) nacvakneš jemným tlakom kryt a hotovo.Je to vec cviku,tiež som sa na prvý krát trochu natrápil :D

Veľa šťastia :papa

No neviem.ja som tiez odmietal rozobratie celych tych dveri, tak som na to tiez isiel stylom ze ved to len vylupnem sklicko...viem ako funguju tieto plastove kok..iny, tak som si daval pozor, samozrejme -10 ´C...sklicko na blato rozlamane...a to som bol jemny..a ziarovka isla tiez \"velmi lahko\" vytiahnut.... :grr

cim novsi produkt, tym vacsie hovno.neviem si predastavit ze si kupim nejake z novych \"modernych\" aut...co budu mat zivotnost 2 roky...:blicismajlik

[upravil dne 27/1/10 Toho.Času]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...