Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace TOM TOM 510, vaše zkušenosti


deeper

Recommended Posts

Rád bych se zeptal, zda někdo používáte navigaci TOM TOM 510. Rád bych si nějakou pořídil a tato se mi jeví jako velmi slušná. Nemáte jí někdo, nebo neporovnával jste je třeba přímo v provozu. Zajímá mě hlavně spolehlivost, dosupnost dalších map, zda lze do ní hodit mapu radarů a výdrž baterie na jedno nabití. Chystám se do velké británie a pak chceme projet na kolech holandsko a tak řešíme nějakou slušnou a hlavně spolehlivou navigaci. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám Tom toma v mobilu N73 Nokia a GPS Nokia a celkem v pohodě. Dostupnost map neni problém na netu jich je hafo stále se aktualizujou. Radary se v tom zapnout daji je jen nutné udržovat stále aktuální mapu u nás ta podpora neni nic moc, ale v německu se to aktualizuje přímo s RDS radia a navádí tě mimo kolony atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cb

Používám Tom toma v mobilu N73 Nokia a GPS Nokia a celkem v pohodě. Dostupnost map neni problém na netu jich je hafo stále se aktualizujou. Radary se v tom zapnout daji je jen nutné udržovat stále aktuální mapu u nás ta podpora neni nic moc, ale v německu se to aktualizuje přímo s RDS radia a navádí tě mimo kolony atd.

kde na nete sa daju stiahnut mapy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Tomtom910 - disk je fakt dobrá věc, baterie mě nevadí, používám jen v autě. Tomtoma doporučuji ve všech verzích. Co takhle tu 720.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marco.cz

Mám MIO MAP v3 pro C710 a jsem spokojený. Jde tam nastavit i kolo nebo chůze a na radary to upozorňuje také

To je fakt, Mio má v tomhle výhodu, jde využít jak pro pěší tak kolo. Ale jinak Tom tom má rady (na dálnicích, v semaforech, atd.) taky a ještě spoustu dalších věcí, jak jsem psal. Myslím, že pokud člověk shání navigaci, bylo by nejlepší si každou odzkoušet, třeba od známého a vybrat si, která mu nejvíce vyhovuje:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...