Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čudný zvuk pri jazde


mirec.dk.406

Recommended Posts

včera a dnes som pozoroval čudný piskľavý zvuk ktorý vychádzal niekde od spolujazdca akokeby pred ním niekde vnútri, ako keby pískal ventilátor, robí to iba keď idem okolo 100 km/h a viac prestáva to okolo 130, od stovky to silnie neviem čo je to, mám namontované deflektory na oknách, predtým to myslím nerobilo, môže to s tým súvisieť, som z toho nervozny lebo mám ísť na dovolenku v stredu a dosť ma to trápi, neviem si predstaviť cestu potom po diaľnici,

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

včera a dnes som pozoroval čudný piskľavý zvuk ktorý vychádzal niekde od spolujazdca akokeby pred ním niekde vnútri, ako keby pískal ventilátor, robí to iba keď idem okolo 100 km/h a viac prestáva to okolo 130, od stovky to silnie neviem čo je to, mám namontované deflektory na oknách, predtým to myslím nerobilo, môže to s tým súvisieť, som z toho nervozny lebo mám ísť na dovolenku v stredu a dosť ma to trápi, neviem si predstaviť cestu potom po diaľnici,

:myslim

Muže to zpusobovat proudění vzduchu, třeba kvuli tomu deflektoru netěsní dobře okno

[upravil dne 29/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

bol preč deflektor, zrkadlo, ventilátor, filter, mriežka nad filtrom a nič, robí to stále, ešte ale musím dodať menil som predné sklo asi pred mesiacom, môže to s tým nejako súvisieť, pomôžte zajtra idem na dovolenku

:myslim

[upravil dne 31.7.2007 mirec.dk.406]

Jestli si měnil sklo před týdnem tak to pískání bude ono.. Měli jsme doma Fiestu a mamka ho musela taky nechat měnit. Vyměnili ho a dva třidny v pohodě a pak najednou v rohu u spolujezdce nahoře začalo profukovat a pístak.. nechali sme to zalepit a byl klid ještě 5let pak sme ji prodali :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyriešené, konečne sme na to prišli trvalo to dve hodiny kým sme všetko preskúšali a odmontovali(stierače, filter, kryt nad filtrom, plasty čo sú vpredu pred oknom, ventilátor, anténa, fúkal špeciálnou pištolou pod okno a skúšal či to neprepúšťa vodu ktorú pred tým nastriekal pod okno, vozili sme sa po okreske stovkou asi 10x vyklonení z okna a podobné veci ak nás niekto videl pomyslel si že nám hrabe) nakoniec to robila tá gumová lišta čo je z pravej strany prišrobovaná asi 6 malými torxami na bočný stĺpik A, odmontovali trošku posunuli narovnali a prestalo to pískať muselo to byť nejako zle pritlačené alebo čo ale už to nerobí som spokojný dnes vyrážame na dovolenku

:super:super:super:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

Vyriešené, konečne sme na to prišli trvalo to dve hodiny kým sme všetko preskúšali a odmontovali(stierače, filter, kryt nad filtrom, plasty čo sú vpredu pred oknom, ventilátor, anténa, fúkal špeciálnou pištolou pod okno a skúšal či to neprepúšťa vodu ktorú pred tým nastriekal pod okno, vozili sme sa po okreske stovkou asi 10x vyklonení z okna a podobné veci ak nás niekto videl pomyslel si že nám hrabe) nakoniec to robila tá gumová lišta čo je z pravej strany prišrobovaná asi 6 malými torxami na bočný stĺpik A, odmontovali trošku posunuli narovnali a prestalo to pískať muselo to byť nejako zle pritlačené alebo čo ale už to nerobí som spokojný dnes vyrážame na dovolenku

:super:super:super:roker

Tak si ji pořádně užij bez pískání :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...