Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...

Ludia,mam problem so strechou,po uvolneni hakov tlacidlo nereaguje. Ton zaznie len ked nie je natiahnuta roleta v kufri. Ak je roleta zatiahnuta, tak ton po stlaceni nevydava. Poradi niekto?

Edit- docital som sa tu, ze to budu asi spinace pod tymi hakmi. Tak som nahmatal pod lavym hakom a nieco cvaklo a ide tooo :aut

btw, co je tu tak mrtvo? Cabriaci maju zimny spanok?

[upravil dne 4.1.2013 08:21 od Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Návštěvník
Ludia,mam problem so strechou,po uvolneni hakov tlacidlo nereaguje. Ton zaznie len ked nie je natiahnuta roleta v kufri. Ak je roleta zatiahnuta, tak ton po stlaceni nevydava. Poradi niekto?

Edit- docital som sa tu, ze to budu asi spinace pod tymi hakmi. Tak som nahmatal pod lavym hakom a nieco cvaklo a ide tooo :aut

btw, co je tu tak mrtvo? Cabriaci maju zimny spanok?

[upravil dne 4.1.2013 08:21 od Bloodeye]

kto nás to tu budíííííí :D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je tu nejako mrtvo, sak na CCckach nejazdite v zime, ci ako? Strecha dolu a jedeeeem :D

Inak pravy zadny kobercek mam mokry ked prsi, nevie niekto ako mam postupovat? Vyhodit koberce az na plech a sledovat odkial to tecie? A nemenil niekto rozvody- kolko to asi stoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No tak je tu nejako mrtvo, sak na CCckach nejazdite v zime, ci ako? Strecha dolu a jedeeeem :D

Inak pravy zadny kobercek mam mokry ked prsi, nevie niekto ako mam postupovat? Vyhodit koberce az na plech a sledovat odkial to tecie? A nemenil niekto rozvody- kolko to asi stoji?

ked sa troško polepší počasie tak sa dnu zatvor a nech ta niekto hadcou ošplechuje a snád najdes to miesto kadial to presakuje ale asi to budes mat v rohu hore kde sa zatvára strecha :super a možno máš hnilu podlahu:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feldo, myslis, ze hnilu podlahu z tej vody, alebo ze mam hnilu podlahu a preto mi tam tecie? :D

Pocuj a to ako myslis, ze zhora steka voda az na podlahu? No dam dolu koberec a pozriem to. Nemoze to tiect z prahov? Tam mam casto vodu, stale sa mi upchava ten odtok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Kolkym z vas uz pada kufor na hlavu? :D Nasiel som super navod, ako vymenit tie tazko dostupne vzpery kufra:

To replace tailgate struts on a 206CC:

1. Remove the back seats. There are 2 bolts holding each side of the bottom of the seat in place. You may need a socket set extension wotsit to access the bolts at the back of the seat. The seat backs will then clip out of position

2. Remove the side trim adjacent to the seats - it helps to have the roof down so you can remove the top bit easier

3. Remove the seatbelt - the inspection hatch you need is just behind this so you should be able to see the bottom of the strut

4. Prop open the tailgate

5. You might need to get someone to open the tailgate to its full extent while you pop the old strut out of position.

6. Put the new strut on, bottom end first, then get someone to open the tailgate to its full extent while you pop the top part into position.

7. Repeat on other side

8. Put it all back together again!

Inak zistil som, ze ked prsi, mam na pravej strane kufra premoceny koberec :grr Kua aj s tesnenim :roll

[upravil dne 20.3.2013 10:18 od Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Návštěvník
Kolkym z vas uz pada kufor na hlavu? :D Nasiel som super navod, ako vymenit tie tazko dostupne vzpery kufra:

To replace tailgate struts on a 206CC:

1. Remove the back seats. There are 2 bolts holding each side of the bottom of the seat in place. You may need a socket set extension wotsit to access the bolts at the back of the seat. The seat backs will then clip out of position

2. Remove the side trim adjacent to the seats - it helps to have the roof down so you can remove the top bit easier

3. Remove the seatbelt - the inspection hatch you need is just behind this so you should be able to see the bottom of the strut

4. Prop open the tailgate

5. You might need to get someone to open the tailgate to its full extent while you pop the old strut out of position.

6. Put the new strut on, bottom end first, then get someone to open the tailgate to its full extent while you pop the top part into position.

7. Repeat on other side

8. Put it all back together again!

Inak zistil som, ze ked prsi, mam na pravej strane kufra premoceny koberec :grr Kua aj s tesnenim :roll

[upravil dne 20.3.2013 10:18 od Bloodeye]

kokos tak to je teda jednoduché:D:D:D

[upravil dne 3.4.2013 16:03 od feldo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...