Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Původně zaslal: Sapik

Původně zaslal: Bloodeye

Sapik: To znamena,ze ked mam aktivnu tubu v kufri a prevrtam kufor,tubu umiestnim medzi kufor a interier,budu zvuk urcite lepsi,nie?;)

A co hovoris na napad http://www.ccfreunde.de/forum/showthread.php?t=11656 ? Rozmyslam o niecom takom...alebo potom s tym vrtanim

Pokud bude díra mezi interiérem a kufrem, určitě se to zlepší, otázka je, jak to udělat tak, aby to nějak vypadalo... To, co je v tom odkaze nějak nechápu, když pominu vejškáče, který míří dolů k podlaze, buď dotyčnej neví, co dělá, nebo jsou ty výšky hodně agresivní a je to schválně. Co se týká dvou sw mezi sedačkama a přepážkou do kufru...dokážeš si představit, že si máš na tu sedačku sednout a opřít se o sw? A to už se nebavím o tom, kde ty basáky vlastně mají ozvučnici????? To už je podle mě lepší vyházet sedačky ven a udělat místo nich ozvučnici z laminátu. Nebo aspoň místo jedné sedačky.

Jeden známej mě přivedl na dost šílenej nápad, kterej sice neprovedu, ale vypadalo by to monstrózně. Vyhodit sedačky, dát jen jednu doprostřed a po stranách umístít laminátové ozvučnice se sw. To by byl mazec.... Jenže tohle nikdy nemůže projít technickou.:(

No ozvucnica je kufor,nie?:nevim

A este otazka,ked k aktivnej tube kupim zosilovac,budu mi hrat vsetky repro v interieri+tuba hlasnejsie alebo ju odpalim?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no ohladom toho tesnenia, tiez som mal problem, bol som v Peugeote sa pytat na to tesnenie, tak ta slecna to nevedela ani najst v Service box ; -) ... a rada od mechanika bola ze silikon :-D .. nastastie mi tam len nedosadalo tesnenie, bola tam taka mensia strbina, takze som pouzil trosku transapretneho silikonu ... tak zatial to je fajn , a potom to budem riesit asi az pred letom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Neaká tá kvapka je v norme no ale zatekani ako vkuse nexistuje.:D:D:D to radšej ozaj zasilikonovat inak to tesnenie okolo strechy a čelného skla stojí okolo 300.-€ no to si môžu pojebat za tu cenu ja mám komplet tesnenie ešte vzálohe keby niečo:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas vespolek,

tak pokud se vse podari dle planu, tak brzy rozsirim vase CC rady :). Mam vyhlednuty jeden kousek, na prvni pohled bez problemu.

Chtel bych se zeptat, na co si v pripade CC (1.6, temer v plne palbe) dat pozor. Co jsou takove nejcastejsi veci? V Peugeotech a fr. autech se vubec nevyznam. VW mam nastudovane (vcetne diagnostiky) a tam bych asi vedel, ale tady bloudim :). Zajimave je, ze vetsina CC co jsem prohlizem ma najeto 111 tisic :). Ale temto bych to snad i veril, prece jen to neni octavka v dehtu :)

Zatim co vim tak startuje :), strecha chodi pekne, klimu v teto kose neozkousim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tradicne, ako pri inych kupach. vseobecny stav. ked sme kupovali nase, vozil som sa v 4 kusoch a na kazdom mi nieco vadilo. jeden mal v strasnom stave podvozok, dalsi zas uplne zniceny interier...

tu je specificka ta strecha.ta musi byt naozaj ok. ine veci ako vsade inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ked sa bude pacit aj mechanikovi bude tvoj...

potom sa pochval fotkami.

klimu vyskusas. ked bude prazdna bude sa vypinat. a ked ma tvoj vyvoleny automaticku, tak to vyskusas uplne lahko. kosa nekosa

[upravil dne 1/2/10 Dekky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz je to na spadnuti:). Ve ct to jede prolezt muj servisak tak to snad klapne. Popravde jsem z toho lehce nervozni. vzdycky jsem CC chtel, tak musim premluvit svoji vrozenou prakticnost a koupit si co se mi libi :D. Kdyz si to nekupim ted, tak pozdeji az bude cas na rodinu to asi nebude na poradu dne :).

Ted sice probiha mensi boj o barvu (prituli se snazim vysvetlit, ze modra metaliza v nemecku je nam na prd), ale to jsou mouchy:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked je klima pustena na auto, tak si sama zisti ci potrebuje pustit kompresor alebo nie. zalezi od vlhkosti, teploty atd.

tak nech uz ho mas doma, aby sme mohli obdivovat.

osobne som chcel modry, ale nepodarilo sa. tak sa musme uspokojit s silver.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...