Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Zdravím všechny. Na doporučení MiraseCC vkládám foto svého nového vozítka. Rv. 2001, 2,0 135, najeto 50tis.. (je to od znameho ktery to kupoval, když to mělo 30tis, takže jsou to opravdové km) nicméně venkovní stav je dosti smutný.. promáčklé předné blatníky, různé oděrky, rýha klíčem :( ... no snad to dám do nějaké rozumné doby do slušnějšího stavu. :-)

post-0-14109603513512_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, tej kosmetiky je tam koukám opravdu docela dost. Snad aspoň po mechanický stránce je v cajku. Střecha když se začne srát, tak to stojí za to.

Tak doufám že je teď v dobrých rukou a dáš ho do pucu :super

Jak to prohlížím, začal bych pořešením těch předních blatníků, pak vyměnit zadní světla buď za hezčí, nebo za origo a vejfuk by asi snesl nějakou údržbu silentbloků. Hned to pak bude vypadat líp ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo tak nějak bych to asi taky viděl.. ale začnu nejdřív po vánocích.. teď jsou potřeba penízky na dárky :-) (a snad už žádný pokuty :nevim ) .. z venku vypadá opravdu opotřebovaně.. má to na svědomí toho známýho přítelkyně :-) .. Ale jsou to všechno opravdu takový kosmetický vady nefunkčního charakteru ;)

Tak až se to dá dohromady věřím že to bude hezkej kousek.

Zadní světla bych chtěl samozřejmě diody/ nebo origo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Sapik

patrik_206cc: A co Ti v tom brání?? Když jsme si před rokem dovezli cc, tak jsme lítali bez střechy když bylo kolem 5 stupňů :D sice po nás někteří tak divně čučeli:super :myslim ale zimní bunda, čepice, šála a zapnutý topení a vyhřívání sedaček to jistí

:D:D:D:Dšialenstvo:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sapik

patrik_206cc: A co Ti v tom brání?? Když jsme si před rokem dovezli cc, tak jsme lítali bez střechy když bylo kolem 5 stupňů :D sice po nás někteří tak divně čučeli:super :myslim ale zimní bunda, čepice, šála a zapnutý topení a vyhřívání sedaček to jistí

Tak přesně to jsem udělal včera večer, když jsme jeli s kamarádama z ,,vánoční besídky\" v Radotíně zpátky do Prahy.. Windstop sice nemám, ale vzhledem k dlouhým nohám mám stejně sedačku uplně vzadu, takže toho místa tam moc nezbývá a jaksi se mi zdálo, ,že tam ani nijak nefouká.. projistotu jsem měl ještě nasazenou takovou tu vánoční santaklausovskou čepici :-D .. nějací lidi mi po cestě tleskali :-D.. jojo když se daří, tak se daří :aut . (bylo asi 5st. a zima mě prostě nebyla) :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...