Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Ved na to je sklapatelna strecha,aby sa tam zmestil kazdy :D:D:D

Inak ja som minule viezol 5 ludi v mojom 206CC :D Vsetko ok,len na nerovnostiach mi suchali kola (16\'\')

Inak menili ste uz niekedy hydraulicky olej na sklapanie strechy? Ako sa k nemu dostat a aky je to typ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milek44

tak som to bol obzrieť tú 206 CC a bohužiaľ to auto nie je pre mna ... i ked priatelku by som si v tom vedel predstaviť .. som si do toho sadol a hlavu som udieral o strechu takže bohužiaľ nerozšírim rady jazdcov ... ale čo už no ...:nevim

pri mych 185 cm nemam problem:):aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
:fnuk prosim kto mi vie poradit?kupila som jazdenku ,ale bohuzial zateka:fnuk ale nenormalne,pani mi ju nechce vziat spat ani dat zlau na opravu,a teraz v dazdi mam v ute mokro,stoji tam voda,nie su tam kvapky,ale komplet morky intrier,uz som zufala:(tecie aj niekomu inemu,ci som vymakla nestastny kusok?:( tecie ceu tesnenie strechy na viacerych miestach,strecha dolieha,tym to nie je,hore pri hakoch tecie nernomalne vzdu ako su tie stlpiky aj nadsedadlaim..mate nitko taky problem?menili ste niekedy tesnenie? v origo oeugeote? vyratali mi u nas v ke cenu 500 bez roboty:o najradsej by som ho vratila,lebo terz je nepouzitelne,a kedze prsi posledne 2 tyzdne uz aj smrdi stuvhlinou,no proste sa mi chce len plakat,tak som sa nanho tesila:((dik za kazdu radu,prosim len nie ze to mam dat zavarit..uz aj to mi poradili:((
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tvém místě bych to nechal opravit, 500,- za materiál není moc a práce na tom snad moc nebude, výměna by neměla být složitá, také jsem to měl dole a dával jsem to zpátky. Také jsem střechu řešil, ale po lakýrníkovi, který si ji rozebral a pak nechodila. Jestli nemáš možnost udělat to hned, přelep spáry z vnější strany lepící páskou do doby opravy. Uvidíš, že autíčko ti požitkem z jízdy tuhle péči oplatí. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MarcoH6

Na tvém místě bych to nechal opravit, 500,- za materiál není moc a práce na tom snad moc nebude, výměna by neměla být složitá, také jsem to měl dole a dával jsem to zpátky. Také jsem střechu řešil, ale po lakýrníkovi, který si ji rozebral a pak nechodila. Jestli nemáš možnost udělat to hned, přelep spáry z vnější strany lepící páskou do doby opravy. Uvidíš, že autíčko ti požitkem z jízdy tuhle péči oplatí. :super

myslim ze to bola cena 500e a nie SK ; -) a to si myslim ze je uz prehnane za kus gumy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roxan

Původně zaslal: MarcoH6

Na tvém místě bych to nechal opravit, 500,- za materiál není moc a práce na tom snad moc nebude, výměna by neměla být složitá, také jsem to měl dole a dával jsem to zpátky. Také jsem střechu řešil, ale po lakýrníkovi, který si ji rozebral a pak nechodila. Jestli nemáš možnost udělat to hned, přelep spáry z vnější strany lepící páskou do doby opravy. Uvidíš, že autíčko ti požitkem z jízdy tuhle péči oplatí. :super

myslim ze to bola cena 500e a nie SK ; -) a to si myslim ze je uz prehnane za kus gumy

Proboha, já jsem blb. :( Pak je samozřejmě 500,- zatraceně moc. V tom případě rozebrat, očistit, promazat nějakým přípravkem na renovaci gumy a znovu poskládat. Pokud není těsnění opravdu ztvrdlé, mělo by to dost pomoci. Samozřejmě nejprve zkontrolovat, jestli není někde špatně nasazené, přeložené apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem chalani ste zlati,ano cena je 500€,hladala som na nete nevedela som sa k tomu dostat,neviem preco toto tak nenormalne tecie,mna tiez napadlo ze olej nech to odpudzuje,ale ino to tak tecie ze mi tiekla akurat olejova voda,neviem co som vyhmatla za kusok:(keby to bolo par kvepiek ,verte mi neriesim to tak,ale ka mam kompeltne zadne sedala mokre,dole vna koberceku v tom fellce normalne stala vcera voda,spoluhazdoce sedadlo mokre,no ozaj sa mi chcelo uz len plakat:fnukpozerala som tu gumu,je sem tam akoby prasknutta,ale tam dovnutra nevidimn,a to ako to ma byt ulozene na to nepridem:(chelani nie ste tu niekto z kosic?aby ste i pomohli nato pozriet?lebo teraz v tomto necase ma fakt chytaju nevry,a este ta bezmocnost,ze ak nechcem nech to auto zhnije tak to musim dat urobit sama,ja som z toho tecenia taka vystrasena ze sa bojim ze ani to nove tesnenie nepoimoze,proste kazdy si mysli ze prehanam ,ale potom ked videli v akom to je stave,tak nechapali,a najhorsie ze nemam ani garaz kde by mohlo uschnut,tak je v kuse mokre,vhlkemuz smrdi,zdnu zarosene ako sa to odprauje,bojim sa ze olej mi nepomoze:((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MarcoH6

Na tvém místě bych to nechal opravit, 500,- za materiál není moc a práce na tom snad moc nebude, výměna by neměla být složitá, také jsem to měl dole a dával jsem to zpátky. Také jsem střechu řešil, ale po lakýrníkovi, který si ji rozebral a pak nechodila. Jestli nemáš možnost udělat to hned, přelep spáry z vnější strany lepící páskou do doby opravy. Uvidíš, že autíčko ti požitkem z jízdy tuhle péči oplatí. :super

marco myslis zvnutra?neviem ci sa to tam udrzi kvoyl tek vode,lebo fakt pri dazdi ako bol to tecie sustavne,aj vzadu,hlavne na lavej strane a vzadu na vodicovej az tak nie,takze je mozne ze si to majitelka nevsimla,nie:bojim pokus o vtip...musela o tom vediet to je jasne,len jednoducho nema chrbtovu kost:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal podobny ale podstatne mensi problem. Mne zatekalo v lavom rohu v zadnom spoji, ked som otvoril strechu do polovice a odhrnul taky oblucik gumy(dosadacia guma), tak pod nou je dalsia vrstva gumy, ktora bola prasknuta. S kamaratom sme to zalepili lepidlom, ktorym sa lepia celne skla...Odvtedy je to vyrazne lepsie aj ked obcas par kvapiek najdem... Vsetky gumy natieram silikonovym olejom ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

je tady u kabrioletaku trosku mrtvo tak to zkusim ozivit. Kdyz jsem prochazel ebay, nasel jsem sadu podvozkovych vyztuzi na cc (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Peugeot-206-CC-1-6-2-Point-Middle-Lower-Bar-/300436583811?cmd=ViewItem&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item45f36a7583).

ma s tim nekdo zkusenost, resp. myslite ze by to k necemu mohlo byt? CC prece jen neni etalon pevnosti a pokud by neco aspon trosku eliminovalo treseni bez strechy tak to bude jen plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...