Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Původně zaslal: tomyk

Tak konecne! Dnes sla prvne strecha dolu a mam z toho auta 2x takovou radost :P

; -)) .. tak ja som siel uz vcera ... konecne zacina sezona ; -)) ... este prezut na letne a bude to ;) ...

----

btw vcera som akurat namontoval subwoofer tak uz aj hudba je taka ako ma byt : -)

... fotku ako to vyzera dam neskor .. nemam to nafotene ; -) .. takze len jedna fotecka z montaze ; -)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este jedna vec - vsimnul jsem si ze se me spatne sjizdi zadni pneu. Ovsem oproti ocekavani se sjizdi z vnejsi strany (takze Acko to nedela). Da se ta zadni naprava seridit?

Uz jsem asi paranoidni- tak jsem rano skakal kolem auta a zkoumal ty zadni kola. Ja tam vidim Acko. Ale to by se mi snad jinak sjizdely pneu,ne? Nikde ale nic neboucha a auto jede bez problemu...

[upravil dne 24/3/10 tomyk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

zajtra chcem isť obzrieť 206 CC do bazaru ... viete mi poradiť na čo si mam dávať najväčší pozor , čo najmä skontrolovať a podobne .... nerád by som sa tam ošuškal :) nie som mechanik, do áut sa pravdu povediac veľmi nevyznam takže za každú radu budem veľmi vdačný ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...