Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Ach jo, proc se v cesku neda koupit auto? 100% toho co je v nabidce je stocene a/nebo bourane. Samozrejme vsecko prvni (nebo 0) majitel - v CR.

Nastesti jsem domluveny s dealerem Peugeot v reichu, ze jak bude neco mit, tak se ozve. Volal dnes, ze jeden ma ale ma 180 000 a ma poskrabane dvere. Ze si mam redeji pockat, ze do dvou tydnu bude mit dalsi dva kousky. Proc to u nas kua nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roxan

no ohladom toho tesnenia, tiez som mal problem, bol som v Peugeote sa pytat na to tesnenie, tak ta slecna to nevedela ani najst v Service box ; -) ... a rada od mechanika bola ze silikon :-D .. nastastie mi tam len nedosadalo tesnenie, bola tam taka mensia strbina, takze som pouzil trosku transapretneho silikonu ... tak zatial to je fajn , a potom to budem riesit asi az pred letom ...

A kam mam dat ten silikon? Ved v tom bode,kde to zateka sa odpaja strecha od bocnych ramov :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je doma:super:super:super

Akorat ja jsem pryc, takze si pockam do ctvrtka. Stejne se musi vyridit papiry. Jinak to zrcatko bude jine :(. V CZ cena kolem 3,5k...nasel jsem na ebay na €77, takze to se me libi vic :)

Este ze jsem si nekoupil Rolanda. Tam je ta cena z me neznameho duvodu kolem €250:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooooooo, na prvy pohlad pekny. len vsetky listy, narazniky a zrkadla treba dat do farby. :)

a skoda toho predneho naraznika s malou mrezou, ale to neva.

farba super. myslim, ze sa robila len tato a potom ta bledunkomodra. taka nebeska.

s tym zrkadlom si ma zaskocil. bol som v tom, ze je rovnake.

[upravil dne 2/3/10 Dekky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kus :)! Zadne listy do laku. Ono odreny lak vypada blbej nez cerna lista :)

Takze toto by mela byt Modra Recife? Me se na tech fotkach zda byt nejaka svetla :). Pry je tam nejaka odrana kapota, takze mozna este zrovna pujde do laku

A tys me ted zaskocil tim naraznikem. TO jsem si vubec nevsiml. Ten s velkou dirou byl standart po FL nebo to je nejak GTi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked nechces do laku, tvoja vec. ja som si len rypnul. :D

kod farby ti veru neviem povedat, ale skor si myslim, ze ten odtien je urobeny fotkou. uvidis az na zivo.

a naraznik bude nejaky zapeklity. osobne som este nevidiel na CC tento s tou mensou dierou. vsade na fotkach

je ten vacsi ako mam ja. potom su este GT narazniky co trcia dost dopredu, aj do zadu. ale tie davali iba na 3 dverove

na CC som ich nevidel. ale rad by som ich mal na nasom. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.

Je to 1.6, 2002. Melo by to byt Platinum

A ted to prijde. je to z reichu od soukromnika. Resp od chlapika, co ma autorizak a toto auto tam melo byt na protiucet. Na odtahovku se nakladalo primo z garaze. Melo by mit najeto a potvrzeno serviskou a fakturama 40 000km. A psane bylo na pana co mel 75 let. 2.2. byl udelany predprodejni servis ze €300.

Slyset toto v ceskem bazaru tak se smeju, az se za bricho popadam a posilam je do ..... Videli to uz dva mechanici a rikaji, ze stav je 100%. Ale ja se tomu porad zdraham verit. Jedina vec jsou kosmeticke vady, pac ten kdo s tim jezdil byl kopyto - nejake skrabanecky (ale pry fakt male) a to urvane zrcadlo...

[upravil dne 2/3/10 tomyk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...