Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

ja vcera jedu po vaclavaku a koukam prede mnou jede 206 cc cerna barva , rikam si ty jo nikdy se mi nestalo abych jel za tim stejnym auteem jako mam ja :D protoze jich je malo pak koukam na znacku a 4U8 a ja mam taky 4U8 rikam si wow neuveritelny :D takova nahoda tak jsme si zablikali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maki

ja vcera jedu po vaclavaku a koukam prede mnou jede 206 cc cerna barva , rikam si ty jo nikdy se mi nestalo abych jel za tim stejnym auteem jako mam ja :D protoze jich je malo pak koukam na znacku a 4U8 a ja mam taky 4U8 rikam si wow neuveritelny :D takova nahoda tak jsme si zablikali :)

Nebylo tam nějaký zrcadlo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, vrátilo se mi auto z lakovny a protože chytráci si sundali zadní víko a zřejmě něco posr..., nebo odpojili, takže se mi pouze odklopí zadní víko, střecha se začne skládat a když je zadní okno asi tak ve svislé poloze, pohyb ustane a začne pískat chyba. Zpátky jde normálně zase spustit. Nemáte někdo zkušenost co s tím, než začnu pátrat sám (abych neobjevoval Ameriku). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že tuhle Ameriku budeš muset objevit sám. Řešilo se tu že střecha nejde složit, či naopak natáhnout, ale že by se v půlce cesty zasekla, to si nějak nevybavuju. Možná zkontrolovat, jestli je dostatek kapaliny v hydraulice? Nic moc jinýho mě nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kazdom pripade by som zasiel na miesto, kde mi auto davali do noveho laku a informoval sa, co s nim konkretne robili (na kazdy detail). Zaroven by som ich informoval, ze pripadna skoda a s nou spojene naklady im budu zosobnene (ako spolocnosti). A poprial by som im pekny den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Težko s někým mluvit, když na tebe čumí, jak když nadloubeš volovi a tvrdí, že s tím nic nedělali. Kdybych jim neříkal, ať nic ze střechy neodstrojují, že je to docela složitej mechanismus, tak můžu nadávat alespoň sobě. Takhle jsem je samozřejmě upozornil, že pokud to povezu na odbornou opravu, přifrčím k nim s fakturou. Měli sundané víko kufru, 2 části střechy zůstávali na místě (vím o kamaráda, který moje auto rozebrané viděl), navíc bylo vidět původní otlačení pantu na spodku kapoty - posunutí o cca 3 mm.

[upravil dne 14/4/09 MarcoH6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

no a skušal si to manualne otvorit na doraz a potom zase zatvorit?No ale nezabudni predtým imbusakom povolit spojku v čerpadle to mas niekde v manuale tiež som trochu stresoval stou strechou ale bolo to uplne jednoduche načitalo sa to nanovo a teraz to funguje ako má.Ale ak by bolo niečo horšie a mal by si to uuuuuuuuplne v riti tak mám komplet čerpadlo aj s mechanizmom na predaj.:super150.-euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám střechu dole, ale zadní víko si odvezl lakýrník na předělání. Panty jsou teď úplně volně, tak musím počkat, až se mi díl vrátí. Pak se začnu mučit. Momentálně je střecha v kufru, víko před demontáží bylo zacvaklé, jen nevyjela polička za oblouky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, jen se ptám, zřejmě se ti bude hodit :) Ono je možný, že když s tím zkusíš nějak zacvičit, třeba se to srovná. A když ne, můžeš se aspoň trochu uklidňovat tím, že by to do servisu šlo tak jako tak. Bohužel to zřejmě pak bude chtít autorizák, v neautorizovaným nevím, jak by se ti na skládací střechu tvářili. Zkusit to můžeš.

Mimochodem: Co bylo špatně s víkem kufru, že šlo znovu na lak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně vykytováno, bylo jasně vidět, kde se kytovalo (koláče pod barvou), 40cm škrábanec v metle pod vrchním lakem, stopy po smirku, matný vrchní lak, jinde zase stekl... V podstatě vše, co se dá zkurvit.

Se střechou si pohraju, až budu mít víko zpátky, teoreticky by to td taky šlo, ale nechci riskovat nějaký škrábance od volných prvků mechaniky, kabeláže atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díly z lakovny zpět v ucházející kvalitě. Po dobuzerování a dolícování víka kufru střecha chodí. Zřejmě jak víko na auto flákli, některý spínač zůstal sepnutý, nebo naopak rozepnutý a po slícování je v poloze, ve které má být a vše maká. :super

teď jsem zase zjistil, že alu kola mají jiné šrouby, než orig. plechy, tak zase budu honit šrouby. Ale to už je řešitelnej problémek.:)

[upravil dne 20/4/09 MarcoH6]

[upravil dne 20/4/09 MarcoH6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MarcoH6

teď jsem zase zjistil, že alu kola mají jiné šrouby, než orig. plechy, tak zase budu honit šrouby. Ale to už je řešitelnej problémek.:)

Tak to buď v klidu, podobnejch překvápek tě čeká ještě spousta :D Ale to už je vážně detail

Ke střeše gratulace :super

Co ještě schází k tomu, aby sis vyrazil užívat na silnice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...