Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206CC


Návštěvník

Recommended Posts

Lenze ja ten kufor musim dvihnut silou a obcas mi aj drbne na hlavu :D cize tipujem, ze ich uz mam stare... Sere ma to dovieranie okien, nema to niekto aktivovane?

[upravil dne 25.8.2011 08:35 od Bloodeye]

no ja uz ho musim len dvihat silou a potom ho drzat inac spadne : -)) ... takze coskoro ich idem dat vymenit ... jedna stoji cca 20e takze nieje o com .. len neviem kedy bude mat kamos mechanik cas :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw: ma niekto nejake skusenosti s kalibraciou strechy ? : - ) .. ide mi o tie haky ktore drzia strechu na celnom skle ... na spolujazdcovej strane sa do dotahuje celkom z tuha co je fajn ... lenze na soferovej strane to ide celkom jemne a pritiahne to len kusocek ... na nevornostiach to dost klepe a uz to ide celkom na nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bloodeye - ja tam práveže nemám žiadny sprej, preto som sa pýtal, asi tam najskôr kúpim ten čo predávajú na pumpe, nech mám pokoj v duši keby som bol niekde daleko. Neviem však ako je to s funkčnosťou toho spreja, pretože raz som to dával do motorky, všetky vyprskalo von, všetko zasralo a defekt nezalepilo :myslim ..... môžem mi hodiť link na tu spoločnosť čo predava tie windstopy prosím ťa :) .... som myslel že tých 140 je fajn cena, tak som rád že aj lacnejšie sa to dá zohnať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
btw: ma niekto nejake skusenosti s kalibraciou strechy ? : - ) .. ide mi o tie haky ktore drzia strechu na celnom skle ... na spolujazdcovej strane sa do dotahuje celkom z tuha co je fajn ... lenze na soferovej strane to ide celkom jemne a pritiahne to len kusocek ... na nevornostiach to dost klepe a uz to ide celkom na nervy

to by zaujímalo aj mňa, môj bývalý \"mechanik\" sa mi v streche hrabal, a odvtedy ju nevieme nastaviť, stále klepe a háky sa pri nerovnostiach otvárajú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Nazdar chalani, chcem sa spýtať, riešili ste už niekto na cc-čku výstuhu dopredu na tlmiče, čítal som že to výrazne pomôže v zákrutách, a zvlážť ked to cc-čko sa kruti ako harmonika. :)
tak na toto iba jedno na skušku mi to nahodili je to super lepšie to sedí a tak nechal som auto cez veekend u kamošov a ked som v pondelok poprehanal dorotku tak som sa vratil do dielne a vravím chlapcom nechajte mi to tam je to ovela lepšie ako super to sedí a nevrzgá to tak ,nastal výbuch smiechu (som nechápal) a potom mi vravia že to v sobotu zhodili dolu.Tak čo ktomu dodat :D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
btw: ma niekto nejake skusenosti s kalibraciou strechy ? : - ) .. ide mi o tie haky ktore drzia strechu na celnom skle ... na spolujazdcovej strane sa do dotahuje celkom z tuha co je fajn ... lenze na soferovej strane to ide celkom jemne a pritiahne to len kusocek ... na nevornostiach to dost klepe a uz to ide celkom na nervy

to by zaujímalo aj mňa, môj bývalý \"mechanik\" sa mi v streche hrabal, a odvtedy ju nevieme nastaviť, stále klepe a háky sa pri nerovnostiach otvárajú

ono sa to dá celkom dobre ponastavovat len to chce klud.aj na okne aj na streche su v tých zámkoch ovalne diery a povolíš šroby tie su na torx tušim a posunieš tie zámky odseba samozrejme s citom:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...