Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrzání zadní nápravy u 309


Vojta309

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám trochu problém se svoji 309-tkou, s kterým si nevím rady: Poslední dobou - cca 1 měsíc mi tak nějak vrže asi zadní náprava, asi tak, jako když drhne guma o kov. Celé jsem to prolezl, ale nic jsem nenašel. Když jedu sám, tak to skoro nedělá, ale jakmile jedeme dva a více, tak to začne - vypozoroval jsem, že to dělá při pružení, ale na tlimičech jsem nic nenašel. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě to dělalo něco podobnýho. náprava vrzala při průjezdu pravotočivou zatáčkou a při opravdu velké díře. naštěstí to ale dělal levej tlumič, ze kterého vytek všechen olej a mak to vrzalo. Ale v tvém případě bych to viděl tak že ložiska odcházejí do věčných lovišť a tudíš repase:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vrže zadní náprava u P-309 při propérování, jsou již zpravidla zničena jehlová ložiska v litinových ramenech na pravé i levé straně. Náprava se musí vyměnit za jinou, nebo GO. Dělají to různé firmy zpravidla výmenným způsobem.

Zde je k tomu čtení : http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=78

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vojta309

Díky za odpověď. Asi to opravdu bude jak píšete. Můžu se ještě zeptat - pokud ještě opravu odložím, hrozí nějaký větší problém na cestě, nebo to mám jen s "muzikou"?

je dost možný, že časem se to vymele natolik že se s tim nebude dát zatáčet jaká tam bude vůle a bude to plavat. mě stará náprava drhla při zatočení o podběh jaká tam byla vůle. ale je zajímavý že ani trochu nevrzala:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...