Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Něco pro cyklisty :)


EliM

Recommended Posts

Vzpomel jsem si jak asi pred dvemi - tremi mesici jsem jel s kolegi z prace na takovy dvojdenni vylet.

Bohuzel trasa (na kolech) byla naplanovana po silnici, kterou jezdim dost casto. Pro ty co znaji Ceske stredohori tras vedla z Usti do Levina (cca 30 km s prevysenim - radeji nevzpominat).

Na to, ze jsem pred tim na kole nesedel dva roky to docela slo - tedy alespon podel Labe, v lopcich uz to takova parada nebyla. Po dojezdu jsem neveril tomu, ze zitra tu trasu (ikdyz pojedu prevazne z kopce) jeste zvladnu.

Vecer pivo, pivo, pivo, ... a silne reci.

Rano zadni kolo prazdne - takze zdrzeni a vystrizliveni.

Dodnes nechapu jak jsem se dostal zpatky. Od ted chapu lidi co radeji jezdi autem, nez na kole - stejne jako ja :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem za mlada najezdil hafo kiláků na kolesu. Skoro stejně jako Voštík. Ale to jsem byl mladej, blbej a bez papírů. Nedokážu si teď představit jak se plácám 2 hodiny po silnici a autem stejnou trasu udělám za 20minut.

Navíc mám z cyklistů panickou hrůzu, nejednou jsem to jen taktak dobrzdil, jednou mi scházel tak metr mezi jeho hlavou a mým předním kolem, asi by mu i ta helma byla k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Napsán autorem voštík

protoze za \"mlada\" jsem najezdil nakole asi 4-5tkm za rok... jeste mi to kolo zbylo (silnicni) nechtel byste ho nekdo.... PC 40t Kč....jen pro obrazek... :cool:

[Editován dne 3/10/2003 voštík]

taky jsem za mlada jezdil a taky mi zbylo kolo silniční.

původní cena 25 000,-

stačí mi za něj 8 000,- a přidám vše co ke kolu mám. dovezu po celé čr...

[Editován dne 14/4/04 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silniční kola už jsou out, dneska letí horáky...

Sám jsem kdysi na silničním taky jezdil, dneska bych ale na silnici nevlez, to je o život. Radši si MTB dovezu k lesu autem - je to sice dost buř?ácký, ale nejmíň nebezpečný. Cyklistických stezek se tady asi nedožijem, teda moje generace určitě ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...