Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loupání ve sklu


Guest MMMMM

Recommended Posts

Když jedu přes nějaké nerovnosti (95% z jízdy) tak vzadu slyším takové loupání a praskání. Už jsem zkontroloval všechno a jediná možnost je že to dělá zadní sklo. Stačí když auto rozjedu a hned to slyším, je to sice detail ale když mám vypnuté rádio tak je to slyšet. Napadlo mě, že jsem někde četl, že existuje nějaký sprej na palubku, která vytváří podobné zvuky. Neexistuje něco také na sklo? Neřešili jste to někdo, když jezdíte přes nerovnosti je auto uvnitř zcela tiché? Mě to docela vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky loupalo sklo jak jsem si myslel, po rozebraní pulky auta a když jsem byl zoufalej a už jsem začal utahovat šrouby na pantech atd. a pořád nic, tak jsem nakonec asi o milimetr posunul zámek dveří směrem dovnitř, aby dveře více těsnili a ejhle, najednou bylo ticho;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Zámek zadních dveří? Kde jsi to posunul? Myslíš když otevřeš dveře tak na boku dveří? Že by dveře měli vliv na sklo? Dveře mi ale sedí při zavření auta dobře.

Ne na dveřích ale na sloupku, tam co zamek zaklapne, mě taky seděli ale už jsem nevěděl proč to lpope tak jsem to zkusil. Je možny že to u tebe nepomuže, ale pokud to zkusíš nic za to nedáš, napsal jsem to jako tip.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to jen tak zběžně a na zadním sloupku je jen takové účko do kterého zaklapne zámek. To účko je na dvou šroubech a vůbec to nevypadá že by se s tím dalo hnout, pokud nebude rezerva v té díře na karoserii, v tom účku určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou problémy, to jsou detaily, které si doufám vyřeším. Jiný by je možná neřešil. Který problém by Ti vadil natolik že bys 407 nechtěl?

Řadu detailů už mám vyřešeno.

[upravil dne 30.7.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Koukal jsem na to jen tak zběžně a na zadním sloupku je jen takové účko do kterého zaklapne zámek. To účko je na dvou šroubech a vůbec to nevypadá že by se s tím dalo hnout, pokud nebude rezerva v té díře na karoserii, v tom účku určitě ne.

Jj. pokud povolíš ty dva šrouby tak se s tím dá pohybovat, hlavně je nepovoluj uplně, pokud se to uvolní a pohne se to někam kam nechceš tak pak docela trvá než to přesně seřídíš, povolit a klepnout do toho, ono to popojede, připadně si to tužkou označ aby jsi viděl o kolik, ale ono to asi stejně bude vidět, je to zaprašeny a uděla se okolo toho rameček. Ale jak už jsem psal, nemusí to být tím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám taky takový tichý křupání,ale mě se zdá ,že mě to de ze spolujezdcových dveří.Nevim přesně odkud,ale už to pitvám i s maminou když se mnou jede.Sem z toho taky tumpachovej.:nevim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------306ka, 1.6ka miláček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Napadla mě ještě jedna věc,myslíte že by takové zvuky mohlo dělat sklo, které bylo vyměněno? Tedy kdyby čistě teoreticky bylo měněno zadní sklo, a to nové bylo nějak špatně uloženo, šlo by poznat jestli to je od skla? Spíše mě zajímá, jestli by to šlo nějak vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte, jestli jde tato lišta nějak vyndat. Zdá se mi že on ní když se auto pohybuje jdou ty nepříjemné zvuky do kabiny.

listaav9.jpg

[upravil dne 1.9.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...