Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Horské kolo


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

Tak místo syna bude jezdit na kole taťka a syn bude jezdit v 406;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

Tak místo syna bude jezdit na kole taťka a syn bude jezdit v 406;)

Tos přehnal teda:grr :D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

Tak místo syna bude jezdit na kole taťka a syn bude jezdit v 406;)

Tos přehnal teda:grr :D:D:D

Syn auta a otec na kole??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

No roste 10cm za rok, a nohy má jako pavouk, říká že se mu na tom jelo dobře když to projižděl.

Ještě by mě zajímalo jakej rozdíl je ve výšce rámu když by sedlo bylo ve stejný výšce, to je jen sedlovka potom víc vytažená, jinak je všechno stejný, nebo ne??

[upravil dne 27/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

Tak místo syna bude jezdit na kole taťka a syn bude jezdit v 406;)

Tos přehnal teda:grr :D:D:D

Syn auta a otec na kole??

Na 406 nikdo jinej než já šahat nesmí a nebude. Leda by to bylo hoooodně nutný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

Tak místo syna bude jezdit na kole taťka a syn bude jezdit v 406;)

Tos přehnal teda:grr :D:D:D

Syn auta a otec na kole??

Na 406 nikdo jinej než já šahat nesmí a nebude. Leda by to bylo hoooodně nutný.

Ale kolo opravovat budeš ty. Znám to z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

20" dělá Merida... teď jsem na ní seděl a super (taky 181 cm). Jenže, Merida je už nedostatkový zboží, nesehnali mi ani 21", tak holt Apache 21" (že bych byl z toho děsně nadšenej ...)

pane jo, když to vezmu suma sumárum, tak budu mít kolo dražší než auto :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek Hurvajz - no já bejt synem tak si vyberu něco na street jedno takový sem si kupoval dá se na tom dělat prakticky vše DH,street dával sem stím i BMX trať v Milovicích a jezdim stim třeba i 20km.sice to má gumy 2,35(normál je 1,95) ale je to stroj. HARO ESCAPE 8,2 loni sem to prodával za 15tis a nakonec sem si ho nechal.ale dá se sehnat i něco do těch 10tis. holt taťka bude muset něco přihodit:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

Radek Hurvajz - no já bejt synem tak si vyberu něco na street jedno takový sem si kupoval dá se na tom dělat prakticky vše DH,street dával sem stím i BMX trať v Milovicích a jezdim stim třeba i 20km.sice to má gumy 2,35(normál je 1,95) ale je to stroj. HARO ESCAPE 8,2 loni sem to prodával za 15tis a nakonec sem si ho nechal.ale dá se sehnat i něco do těch 10tis. holt taťka bude muset něco přihodit:P

Nechce nic takovyho, chce normalní horsky kolo na vyjiždky třeba někde se vykoupat přes les, nebo na ježdění s kamošema tady po cestičkách a pěšinách mezi polema a lesem, zajet si k babičce a připadně mají jet se školou na nějakej cyklovýlet a pod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Potřebuju poradit od vás co rozumíte jízdním kolům...

Ahoj,

skoč si pro Meridu do tý cyklistiky, co je vedle pracáku. Jsou to mladý kluci, který tomu rozumí a výborně dělají následný servis. Jen asi budeš muset mladýmu něco přihodit :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Potřebuju poradit od vás co rozumíte jízdním kolům...

Ahoj,

skoč si pro Meridu do tý cyklistiky, co je vedle pracáku. Jsou to mladý kluci, který tomu rozumí a výborně dělají následný servis. Jen asi budeš muset mladýmu něco přihodit :D :D

No tam právě je ta Merida jen s tou uplně nic moc vybavou, a jinak až někde za 11000,- a to už je trochu moc. Za ty prachy je ten Dominator vybavenej o dvě třídy vejš

[upravil dne 27/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Neon

21 rám je na takovýho kluka moc, ale záleží, jak má dlouhý nohy oproti tělu ... Já mám 21 rám a 181 cm a myslím, že bych klidně 20tku snesl, ale tu v Olpranu nemají - jenom 19tku ... tak jsem volil 21, ale na 19bych mohl jezdit taky, kor syn, když má 175 ( třeba už nevyroste a co potom :D:D)

20" dělá Merida... teď jsem na ní seděl a super (taky 181 cm). Jenže, Merida je už nedostatkový zboží, nesehnali mi ani 21", tak holt Apache 21" (že bych byl z toho děsně nadšenej ...)

pane jo, když to vezmu suma sumárum, tak budu mít kolo dražší než auto :super

Ty budeš taky jezdit na kole, tlusťochu? :)

Kolo dražší než auto jsem měl docela často, jak tak vzpomínám, největší rozdíl byl, když jsem fáčkem koupeným za dva litry vozil kola koupená za čtyřicet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ty budeš taky jezdit na kole, tlusťochu? :)

Kolo dražší než auto jsem měl docela často, jak tak vzpomínám, největší rozdíl byl, když jsem fáčkem koupeným za dva litry vozil kola koupená za čtyřicet...

.. hele dělám v Automotive - tady je kolo společenskou nutností.

A přece si nebudu kupovat motorku, že ? (v mém případě bych skončil na JAWĚ Pérák, nebo něčem podobně historickém)

Jinak, nejsem žádnej sportovec, takže kolo bude i náležitě lehké...o to lehčí bude má peněženka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem hodně jezdil na kole, teď mi hnije v garáži. Není čas ani chuť, ale až bude dcera větší, tak třeba zase začnu jezdit. Obecně k velikosti rámu. Někdo se ptal, jestli není jedno 21" rám se zataženou sedlovkou nebo 18" s vytaženou. Není to jedno. Je to o celkovém posezu na kole. Řidítka totiž nejdou výškově stavět. Ocelové rámy se snad už nedělají. S chrom-molybdenem nešlápneš vedle, ale hliník je lepší. Tedy pokud zas syn nemá 150kg. Další doporučení, v této cenové kategorii se vykašli na diskové brzdy (jak nabízejí mnohé supermarkety), V-brake brzdí taky božsky. Starší cantilever se už snad nedělá, ten případně nebrat. Ohledně přehazovačky a přesmykače, pák ovládání řazení a brzd, případně nábojů, snaž se o stejnou řadu (třídu). Nejhorší je pel-mel. Altus nebrat. Aceru v nouzi. Alivio ok. Deore LX, XT, XTR, to už je jiná cenová... Ohledně řazení, nikdy jsem si nezvykl na grip-shift (řazení prstencem) a nikdy bych ho nechtěl. Osobně preferuji páčky se "sekvenčním" ovládáním palec-ukazovák, ale je to spíš o osobním názoru. Šlapky. Blbý šlapky. Už od pohledu, pokud má kolo plastový šlapky, co si o něm můžeš myslet. Asi je zbytečný tam rovnou cpát nášlapný pedály (jsou na to potřeba speciální boty) ale povím Ti, je to fakt boží :-) Kovový šlapky s opcí klipsen jsou dobrá volba.

Vidlice. Zatracená vidlice. Radši pevnou než levnou odpruženou. Ale na to ti asi syn nepřistoupí. Pevný vidle jsou out, ale s levnou odpruženou se blbě skáče (ale třeba syn nebude skákat :-) Teď mě nenapadá nic dalšího, tak snad jen pár postřehů:

1) rozhodně dokup kvalitní blikátko dozadu (Cateye je výborná značka)

2) cyklokompjůtr doporučuji Sigmasport

3) klipsny se hoděj i pro amatérský jezdce - není nic horšího než když se smekne bota ze šlapky

4) lanka řazení a brzdy, která vedou po vrchní straně trubky rámu od řízení k sedlovce je špatné místo - nemůžeš pak na rám posadit krásnou blondýnu z koupáku, protože jí budeš dřít lankem do zadku a navíc se ti bude špatně řadit

5) při jízdě v terénu často část řetězu, vracející se od pastorku k talíři mlátí do rámu a odprýskává barvu a z kopce to dost mlátí. Ta samolepka, co tam výrobce lepí je naprd. Je třeba plastovej nebo lépe neoprénovej deflektor.

6) Nenakupuj v hypermarketech. Zajdi do cyklosportu a nech si poradit. Pak nakup třeba na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

4) lanka řazení a brzdy, která vedou po vrchní straně trubky rámu od řízení k sedlovce je špatné místo - nemůžeš pak na rám posadit krásnou blondýnu z koupáku, protože jí budeš dřít lankem do zadku a navíc se ti bude špatně řadit

Muzu potvrdit, ovsem pouze s brunetkou :mad::mrk:mrk:mrk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Kdysi jsem hodně jezdil na kole, teď mi hnije v garáži. Není čas ani chuť, ale až bude dcera větší, tak třeba zase začnu jezdit. Obecně k velikosti rámu. Někdo se ptal, jestli není jedno 21" rám se zataženou sedlovkou nebo 18" s vytaženou. Není to jedno. Je to o celkovém posezu na kole. Řidítka totiž nejdou výškově stavět. Ocelové rámy se snad už nedělají. S chrom-molybdenem nešlápneš vedle, ale hliník je lepší. Tedy pokud zas syn nemá 150kg. Další doporučení, v této cenové kategorii se vykašli na diskové brzdy (jak nabízejí mnohé supermarkety), V-brake brzdí taky božsky. Starší cantilever se už snad nedělá, ten případně nebrat. Ohledně přehazovačky a přesmykače, pák ovládání řazení a brzd, případně nábojů, snaž se o stejnou řadu (třídu). Nejhorší je pel-mel. Altus nebrat. Aceru v nouzi. Alivio ok. Deore LX, XT, XTR, to už je jiná cenová... Ohledně řazení, nikdy jsem si nezvykl na grip-shift (řazení prstencem) a nikdy bych ho nechtěl. Osobně preferuji páčky se "sekvenčním" ovládáním palec-ukazovák, ale je to spíš o osobním názoru. Šlapky. Blbý šlapky. Už od pohledu, pokud má kolo plastový šlapky, co si o něm můžeš myslet. Asi je zbytečný tam rovnou cpát nášlapný pedály (jsou na to potřeba speciální boty) ale povím Ti, je to fakt boží :-) Kovový šlapky s opcí klipsen jsou dobrá volba.

Vidlice. Zatracená vidlice. Radši pevnou než levnou odpruženou. Ale na to ti asi syn nepřistoupí. Pevný vidle jsou out, ale s levnou odpruženou se blbě skáče (ale třeba syn nebude skákat :-) Teď mě nenapadá nic dalšího, tak snad jen pár postřehů:

1) rozhodně dokup kvalitní blikátko dozadu (Cateye je výborná značka)

2) cyklokompjůtr doporučuji Sigmasport

3) klipsny se hoděj i pro amatérský jezdce - není nic horšího než když se smekne bota ze šlapky

4) lanka řazení a brzdy, která vedou po vrchní straně trubky rámu od řízení k sedlovce je špatné místo - nemůžeš pak na rám posadit krásnou blondýnu z koupáku, protože jí budeš dřít lankem do zadku a navíc se ti bude špatně řadit

5) při jízdě v terénu často část řetězu, vracející se od pastorku k talíři mlátí do rámu a odprýskává barvu a z kopce to dost mlátí. Ta samolepka, co tam výrobce lepí je naprd. Je třeba plastovej nebo lépe neoprénovej deflektor.

6) Nenakupuj v hypermarketech. Zajdi do cyklosportu a nech si poradit. Pak nakup třeba na netu.

Díky. Tak Hypermarkety jsem zavrhnul hned, diskový brzdy v tyhle ceně bych ani nechtěl, navic si osobně myslim že ta zatěž na paprsky přes tu brzdu musí bejt hrozná, co se týče blikaček a computeru v tom mám jasno, ten neopren jsem viděl a myslim že je to dobrá věc, já měl nalepku takovou gumovou, jezdil jsem docela dost, ale už 10 let jsem na to skoro nevlezl, kolo jsme prodaval kvuli zdraví, ale to je jiná věc. Jenže v ty době se nám jen zdálo o kazetovejch středech, jehlových středových složeních atd, natož nějaký odpružený vidle. A koupit to chci v cykloprodejně, nejlíp v místě, kvuli připadnymu servisu nebo reklamaci, nejhorši je když to je někde z netu a pak se s tim posílat, nebo jet 50km protože to chtějí vidět celý a nestačí jim onen díl ktery nepřežil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...