Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak na to?? 405 xu9m


Vagus

Recommended Posts

Původně zaslal: kovi

mám typ motoru XU9M a je tam vstřikování FENIX 1B, knížku mám v češtině, pracně jsem si jí sehnal přímo u peugeota, slíbil jsem, že jí nebudu dál rozšiřovat, tak ti můžu maximálně poradit :super

fenix? 1B to asi bude mono-motronik! a jak se dostanu ke skrtici klape? a kdyz budu cistit skrtici klapu musim ji znova nastavit? a muzes mi poslat foto vstrikovaciho ventilu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, řídící jednotka toho auta a typu motoru je FENIX 1B SPI

To kovi: tu knížku schovej a nikomu se ani nechval že ji máš.Takových frajerů je fura. Pokud budeš něco potřebovat na klubu tak si to najdi v knížce chytráku.

To Vagus: pokud budeš cokoli potřebovat ozvi se. Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radio

Ahojky, řídící jednotka toho auta a typu motoru je FENIX 1B SPI

To kovi: tu knížku schovej a nikomu se ani nechval že ji máš.Takových frajerů je fura. Pokud budeš něco potřebovat na klubu tak si to najdi v knížce chytráku.

To Vagus: pokud budeš cokoli potřebovat ozvi se. Zdenek

H:mrkele frajere, jasně jsem napsal že mu řeknu co bude třeba, tak si ty keci nech na koledu nejsem na tebe zvědavej a jestli máš pochybnosti, tak se podívej kde jsem co a komu řekl, rád poradim a nechám si taky poradit, když nevim. Když se podívám kolik máš příspěvků, tak budeš asi dobrej mechanik kterej je tu velmi dlouho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vagus

Původně zaslal: kovi

mám typ motoru XU9M a je tam vstřikování FENIX 1B, knížku mám v češtině, pracně jsem si jí sehnal přímo u peugeota, slíbil jsem, že jí nebudu dál rozšiřovat, tak ti můžu maximálně poradit :super

fenix? 1B to asi bude mono-motronik! a jak se dostanu ke skrtici klape? a kdyz budu cistit skrtici klapu musim ji znova nastavit? a muzes mi poslat foto vstrikovaciho ventilu?
škrtící klapku? neni to ventil volnoběhu co je přidělanej na na hlavě? zítra to nafotim a pošlu ten ventil. Frantíci dělali ještě 1.6 s magneti marelli vypadá to docela podobně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi

Původně zaslal: Vagus

Původně zaslal: kovi

mám typ motoru XU9M a je tam vstřikování FENIX 1B, knížku mám v češtině, pracně jsem si jí sehnal přímo u peugeota, slíbil jsem, že jí nebudu dál rozšiřovat, tak ti můžu maximálně poradit :super

fenix? 1B to asi bude mono-motronik! a jak se dostanu ke skrtici klape? a kdyz budu cistit skrtici klapu musim ji znova nastavit? a muzes mi poslat foto vstrikovaciho ventilu?
škrtící klapku? neni to ventil volnoběhu co je přidělanej na na hlavě? zítra to nafotim a pošlu ten ventil. Frantíci dělali ještě 1.6 s magneti marelli vypadá to docela podobně
vstrikovac paliva !!! ten je nad skrtici klapou (u systemu mono-motronik) vypadato stejne jak na skode feliciji http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=294 !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vagus

Původně zaslal: kovi

Původně zaslal: Vagus

Původně zaslal: kovi

mám typ motoru XU9M a je tam vstřikování FENIX 1B, knížku mám v češtině, pracně jsem si jí sehnal přímo u peugeota, slíbil jsem, že jí nebudu dál rozšiřovat, tak ti můžu maximálně poradit :super

fenix? 1B to asi bude mono-motronik! a jak se dostanu ke skrtici klape? a kdyz budu cistit skrtici klapu musim ji znova nastavit? a muzes mi poslat foto vstrikovaciho ventilu?
škrtící klapku? neni to ventil volnoběhu co je přidělanej na na hlavě? zítra to nafotim a pošlu ten ventil. Frantíci dělali ještě 1.6 s magneti marelli vypadá to docela podobně
vstrikovac paliva !!! ten je nad skrtici klapou (u systemu mono-motronik) vypadato stejne jak na skode feliciji http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=294 !

pane boze....

motronic je od bosche, XU9M ma Fenix 1B od Siemensu

vstrikovac je pod timhle deklem:

post-0-14109596050872_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

ke skrtici klapce se dostanes tak, ze to teleso vstrikovace sundas. Pokud si vspominam, tak vytocis ty dva srouby, co je na nich ten plastovej dekl sani.

Nastavovat neni co, hlavne dej pozor, aby ti to po slozeni vsechno tesnilo.

[upravil dne 30.7.07 .mycTD]

hej dik moc za foto! hej mas pravdu ze mono motronik od bosche ale mas to sami jak feniix ! chci vycistit skrtici klapu od karbonu tim ji vracis vykon a zbavujes trapeni, namahani! jo a jeste jednou moc dik"!!!:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...