Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - zaslepení EGR ventilu


BIBOP

Recommended Posts

Původně zaslal: lubos.soj

Já si nejsem jístý ale je tam něco co vypadá jako egr ventil jak řikáš nalevo za víkem jenže od toho vede hadička do nějaký krabičky a dál vede do posilovače brzd to je mi divný :myslim

Ano to je vono,ta krabička je ovládací ventil co ovládá EGR a podlak na ovládaní EGRu bere s posilovače,mám to samé i na new modelu.... akorát ta krabička vypadá trochu jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asu budu vypadat jako rejpal, ale nemyslíte, že s tím zaslepeným ventilem budete mít problém na emisích? Resp. že kvůli tomu neprojdete emisní kontrolou, protože vám jdou všechny (i nedohořené) výfukové splodiny ven?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajk

Asu budu vypadat jako rejpal, ale nemyslíte, že s tím zaslepeným ventilem budete mít problém na emisích? Resp. že kvůli tomu neprojdete emisní kontrolou, protože vám jdou všechny (i nedohořené) výfukové splodiny ven?

To nesmíš řešit,emise jse dají vždycky nějak udělat,jen musíš vědět kam na ně zajet.....

A pozor to zaslepení není nevratný zásah,ty plíšky se dají kdykoliv sundat.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První ventil zepředu motoru směrem z leva ovláda turbo,druhý ventil ovláda ventil EGR , třetí ovláda klapku EGR,čtvrtý, který je při vzduchovém filtru ovláda obtokový ventil. Tak to mám já na Peugeot 307 2 HDi. Všechny elektromagnetické ventily mám stejné. Byl jsem na opravě a známého a nejsem si jist jestli jsou všechny ventily správně zapojeny. Tedy ty hadičky, které jdou do ventilů. Nemá někdo schéma jak jsou přesně ty ventily napojeny. Vím, že jsem amatér, na co přesně slouží obtokový ventil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zdenek.sadilek

První ventil zepředu motoru směrem z leva ovláda turbo,druhý ventil ovláda ventil EGR , třetí ovláda klapku EGR,čtvrtý, který je při vzduchovém filtru ovláda obtokový ventil. Tak to mám já na Peugeot 307 2 HDi. Všechny elektromagnetické ventily mám stejné. Byl jsem na opravě a známého a nejsem si jist jestli jsou všechny ventily správně zapojeny. Tedy ty hadičky, které jdou do ventilů. Nemá někdo schéma jak jsou přesně ty ventily napojeny. Vím, že jsem amatér, na co přesně slouží obtokový ventil.

Obtokový ventil je na to že když ti turbo dá víc tlaku než potřebuje motor...třeba při ubrání plynu tak se otevře obtokový ventil a pustí tlak přímo do výfuku....

Opravte mě někdo jestli se pletu....:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

zdravim, chcel by som sa opytat, co spravi zaslepenie egr ventilu pri 2,2 hdi s FAP. ci sa nebude napr. viac zanasat FAP filter, uz tak som mal s FAP problemov viac nez dost, ale to zaslepenie mi uz tiez radili, istu dobu mi blbol motor koli egr, nudzovy rezim a pod., len moja teoria je nevrtat sa v tom, kym nieje treba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lusko

zdravim, chcel by som sa opytat, co spravi zaslepenie egr ventilu pri 2,2 hdi s FAP. ci sa nebude napr. viac zanasat FAP filter, uz tak som mal s FAP problemov viac nez dost, ale to zaslepenie mi uz tiez radili, istu dobu mi blbol motor koli egr, nudzovy rezim a pod., len moja teoria je nevrtat sa v tom, kym nieje treba...

Myslím že u 2,2 hdi s fap EGR nezaslepuj,je to tam daleko složitější než u normálního HDIčka bez FAP........fakt radši ne....:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: lusko

zdravim, chcel by som sa opytat, co spravi zaslepenie egr ventilu pri 2,2 hdi s FAP. ci sa nebude napr. viac zanasat FAP filter, uz tak som mal s FAP problemov viac nez dost, ale to zaslepenie mi uz tiez radili, istu dobu mi blbol motor koli egr, nudzovy rezim a pod., len moja teoria je nevrtat sa v tom, kym nieje treba...

Myslím že u 2,2 hdi s fap EGR nezaslepuj,je to tam daleko složitější než u normálního HDIčka bez FAP........fakt radši ne....:bojim:bojim

Safra, těšil jsem se a zvědavej jsem byl na ještě svižnější reakce autíčka....škoda, že jsem to nestihnul zaslepit než jsem si tohle přečetl, aspoň bych vyzkoušel o co by to bylo živější....no ale na druhou stranu, docela ušetřená práce...:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Jelikož mi začal počítač házet nechutnou hlášku "porucha systému omezování emisí škodlivin" a díky tomu motor přešel do "nouzového režimu" rozhodl jsem se navštívit diagnostiku.

Protože tady na severu se všichni můžou zbláznit z "gemany kompany", musel jsem k Peugeotu.

Jak jsem čekal, z diagnostiky vylezl papír, ze je vše OK. Naštěstí sem narazil na slušné lidi a tak jsem měl připojení zdarma.

Po menším "konsiliu" jsme závadu odhadli na EGR ventil. Pravděpodobně se zanesl a pak během jízdy se nečistota „odfoukla“ a tak PC v klidu chybu smazal a má ji za odstraněnou.

Tak jsem hledal a hledal a našel tento návod: http://old.prelude.cz/data/egr/egr.htm

Proč zbytečně řezat a zaslepovat trubice, když stačí jedna podložka přímo pod EGR. Pokud nebude o víkendu ruská zima, tak se na to kouknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...