Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - zaslepení EGR ventilu


BIBOP

Recommended Posts

Já EGR ventil mám zaslepenej a diagnostika nic. Musíš zaslepit obě příruby jak vstup plynů tak i vystup a do hadičky dej šroubek na zaslepení a je to v pohodě. poznáš to na výkonu,líp to jede.......:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto nemám ale tam není co fotit.Odmontuješ EGR ventil a mezi příruby vložíš předem vyrobený nejlépe 0,5 mm silný nerez plech(po demontáži EGRu jsi obkreslíš obě příruby jak na vstupu tak i na vystupu a vyrobíš plech podle nich,samozřejmě bez středové díry) a vložíš je mezi ně a utáhneš.hadičku od ovládání zaslepíš 8mm šroubkem a hotovo.Fakt to není složité.......:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hotovo egr je mimo provoz.Odpojil jsem hadičku od elekrtonagnetu k erg ventilu s zaslepil šroubkem. ne egr dal hadičku asi 3cm a opět zaslepil šroubkem. A nedal jsem podlužku bez otvoru pod ventil ale k místu kde se směšuje zpátečka od egru se vzduchem z turba tim jsem spátečku odpojil a do motoru jde pouze čistej vzduch. Diagnostika motoru nic netuší a opravdu to jede zase o kus líp na rozjezd je to rychiejší a to dost. Jinak to sání je od egru dost zasraný chudák motor. :o:o:o:potlesk:potlesk:potlesk:roker Všem moc díky a peugeotu zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale opytam sa naco je vlastne ten EGR ventil. :myslim

doteraz som tu vsade len o nom cital a nikde som to nevidel. To mi pride ako Pan Boh, toho tiez nikto nevidel. :D

Teraz bez srandy. Ak mozete niekto opysat naco ten bazmek je, tak by ste znizili moju entropiu. Dakujem. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...