Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To jsou veci


Petr605

Recommended Posts

No jo Taxikari, sorta sama o sobe, taky mam neprijemne vzpominky. Ale i jednu pozitivni. Jel jsem v MHD (shodou okolnosti v PHA), po Lenince. Sice nebylo plno, ale rad v MHD stojim nez sedim. Takze jedeme a blizime se k semaforu, asi tak dva sta metru pred krizovatkou blikla cervena - ridic v klidu zpomalil a nechaval autobus dojizdet - asi deset metru pred krizovatkou nas predjel taxik, zaradil se prednas a \"hasnul\" na brzdy. Autobusak musel udel to same - tak jsme si vsichni stojici popobehli k ridici :) Ridic to dobrzdil, rikam si peknej hajzl tak pres drzku by potreboval. Autobusak jako by me slysel, zaradil jednicku a zlehka si \"poposkocil\". Taxik dostal pecku az pojel metr. Blikla zelena a taxikar vida, ze ridic vyleza ven na to dupnul az kvilely pneumatiky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida! Můj teacher byl tlustey Vachtl z Kralup. V jedmom kuse žral a pravý zrcátko bylo téměř zbytečný, páč stínil. Ono řídit fáčko s takovymhle žokem nejni prdel. Chlápek se furt převaloval, huhlal a málo komu bylo jasný co po něm chce. Dalo by se říct, že výuka autoškoly v jeho podání byla série prakticky nekorigovaných jízd zaměřená na převoz hrochů v pilotní kabině, ale jinak to byl celkem pohodář a nasral sem ho jenom jednou, když sem při druhý jízdě málem nestih včas dorazit na Ruziň pozorovat start 747.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jezdil autoškolu v Lovosicích a Litoměřicích na voze Citroen AX 1,4 :D a učitel naprosto v pohodě, akorát jsem ho \"vytočil\", když jsme měli lekci jízdy s přívěsem a já napoprvý zacouval do mezery mezi autama :P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám papíru od roku 99 ale trenažer na shade jsem taky zažil. Už jste někdo zkoušel nový trenažery s felicií? Měli jsme ho na vojně, super věc, sice to jelo max 140 ale dalo se tam navolit náledí, mlha, tma. Zkoumalo vám to reakce na brzdě. Fakt super věc. Jo a všechno tam fungovalo, světla, blinkry dokonce i ručka za jízdy :))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám papíry od 95 a v autoškole měli tehdy fungl feldu a s tou jsem jezdil - paráda.

Trenažér tam nebyl a myslím, že jsem o nic nepřišel...

Jinak na autoškolu vzpomínám rád, měli jsme pohodové instruktory.

Pamatuju, že když jsem jednou jel, tak nám do cesty z legrace vlezli absolventi předchozího kurzu (asi 3), učitel je poznal a s klidem mi řekl, že mám sešlápnout plyn a zapnout stěrače... :D

No a při jiné jízdě mě zas předjel maník na motorce (učitelův kámoš) a před autem mi přišlápl brzdy. Učitel se zašklebil a já dostal příkaz: \"Chy? ho\" - tak jsem jel v obci skoro stovkou, když jsem ho honil... :D

Jednou si taky pamatuju, že jsem jel jednosměrkou a proti mě se vynořilo auto, učitel mi šáhl na volant, lehce stočil auto tak, aby mu zablokoval cestu, pak vystoupil a šel tomu chlapovi pěkně od plic říct co si myslí. Maník stáhl ocas a vycouval... :D

Autoškolu jsem si prostě užil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja budu ted v rijnu slavit 10 let svych papiru :D Autoskolu jsem delal na Smichove, ale trenazer nefungoval, takze jsem sel rovnou jezdit pekne vyladenym Fackem. Mel jsem taky instruktorku a byla uplne v pohode. Po zkusebni jizde kvitovala s povdekem, ze jsem jako jediny z trojice zkousenejch dal blinkr pri vyjizdeni z parkovaciho mista u chodniku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ze se k tomu jeste vracim. Kamaradka delala ridicak ted. Zadny podvody, uplne normalni pripad a za celou dobu ani jednou necouvala ani neparkovala. A ma ho. Zacinam se bat lizt na ulici. Ona se to ted uci na polnich cestach, ale kdy se najde blb, co mu to bude jedno?Bojim bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si, že počet jizd u některých talentů je nedostačující... Npař. sestra mého kamaráda si před třemi lety udělala řidičák a pak odjela na dva roky do Anglie, kde ani jednou neřídila. Když se vrátila, kamarád jí půjčil svoji P 205 aniž by tušil, že jí vidí naposled :D . Byl jsem se tam potom s kámošem podívat. Na místě nehody byla rovinka, mírně dokopce, šířka na tři auta. Do te´d nechápem, jak mohla na takovém místě sjet do příkopu a u toho urvat tři betonové patníky, když nikde nikdo nejel a bylo sucho, světlo, bezvětří :D :D. Schrnuto na závěr: za 3 roky 7km a nehoda... :D Opravdu se někdy bojím vyjet na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cidas: SRABE:D:D:D:D Musíš bejt rychlej a předvítat, pak riziko snížíš na minimum. Ne sorry, dělam si srandu. Taky mam strach z těchhle těch víkeňďáků. Maj naježdíno za celej život 30 kiláků, půjčí si otcovou felinu a myslí si že jsou mistři (mistrině) světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra segra! :D:D:D. Moje segra je podobney talent, tak si radši pořídila dvojčata a pilotuje kočík. Na její \"talent\" sem prišel před pár lety cestou na kokořín, kdy jsem ji upozornil na kolaře na silnici. Následoval pohled nalevo, napravo, do zpětného zrcátka a už sme ho brali pravým zrcátkem. Jde o cvik, ale někdo se holt učí dlouho a odnesou to v lepším případě jen plechy. Mám taky pocit, že v některých autoškolách se hledí jen na prachy a vypouštěj do ulic neřízený střely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schodou okolností jsem tu jeho ségru učil řídit já. Už tehdy na louce jsem pochopil, jak to jednou s tím autem skončí. Když jsme se blížili ke konci louky řekl jsem ji aby ubrala plyn a pomalu se otočila a jela na druhou stranu. Reakce byla taková, že plyn sešlápla skoro až na podlahu a pak se lekla... Leknutí se projevilo tak, že pustila volant, dala ruce před obličej a začala ječet. Ještě že fungovala ruční brzda.... :D Nikdy bych neřek, že se dá fáčko takhle vytočit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si občas přeju, aby se dělali auta s pedálama i u spolujezdce:D:D:D:D:D ručka nezachrání vše.

Stejně ten plot nebyl moc pěknej a ten pán se ani moc nezlobil, jenom nám rozbil přední světlo a pošlapal kapotu :D:D:D:D:D:D:D Tyhle slova mi říkal kámoš, když dával lekci řízení svojí manželce........ Ten plot měl ten pán týden nově postavenej z nějaký finský borovice. Když se byl omluvit za zničení auta, vůbec nevěděl co se s nim v tu chvíli dělo:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... zdravím Odieho ... já dělala řidičák taky ve Š 105, nebo to už byla stodvacka? Už si to nepamatuju! Ale stejně mě tam nic nenaučili, učitel byl trotl. Toho spíš zajímalo jak mě i kolegyně rejdit po kolínku, než jak nás naučit rejdit po silnicích. Za celou autoškolu jsem couvala jen jednou a to tím stylem, \"jé tady si zacouvejte, je tady místo v řadě stojících aut, jé aha to vám moc nejde, hmm tak to už zkoušet nebudem\", a to bylo z mého couvání v autoškole vše!!!

O tankování benzínu, nakouknutí pod kapotu a jízdě s vozíkem ani nemluvě, co to je? Ani jednou!!!

Při zkouškách policajtovi stačilo, že jsem projela křižovatkou, na 200 metrech zařadila 1,2,3,4 (pětku to snad ani nemělo) a byl spokojen o couvání ani zmínka.

Jezdit jsem se učila až na ostro s kámošem na parkovišti!!!

Tak jak to potom může na těch cestách vypadat!!!

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem EliM

... zdravím Odieho ... já dělala řidičák taky ve Š 105, nebo to už byla stodvacka? Už si to nepamatuju! Ale stejně mě tam nic nenaučili, učitel byl trotl. Toho spíš zajímalo jak mě i kolegyně rejdit po kolínku, než jak nás naučit rejdit po silnicích. Za celou autoškolu jsem couvala jen jednou a to tím stylem, \"jé tady si zacouvejte, je tady místo v řadě stojících aut, jé aha to vám moc nejde, hmm tak to už zkoušet nebudem\", a to bylo z mého couvání v autoškole vše!!!

O tankování benzínu, nakouknutí pod kapotu a jízdě s vozíkem ani nemluvě, co to je? Ani jednou!!!

Při zkouškách policajtovi stačilo, že jsem projela křižovatkou, na 200 metrech zařadila 1,2,3,4 (pětku to snad ani nemělo) a byl spokojen o couvání ani zmínka.

Jezdit jsem se učila až na ostro s kámošem na parkovišti!!!

Tak jak to potom může na těch cestách vypadat!!!

EliM

Tak jak to tam vypadá :D:D:D Neni se čemu divit. Mám podobné zkušenosti s policajtem. Moje spolužačka to loupla do jednosměrky a policajt jí chtěl něco říct a když se na ní kouknul, tak se mu jen orosilo čelo, vycouvali jsme a jelo se dál, o jednosměrce nepadlo ani slovo. Holky to maj vždycky snažší. Mě málem vyhodil, když jsem po 10 minutovém čekání v křižovatce vypálil do mezery a měl jsem tam omylem 60km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...