Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svetla 406


f3Rd@

Recommended Posts

Cau.

Tak jsem se byl Pecovi podivat na 505-ku. Prijedu do abzaru a zjistil jsem, ze mi nesviti predni svetla. Svitilo mi jen prave potkavaci. Obrysovky obe spalene a leva potkavacka nejela. Vymenil jsem zarovky v obrysovkach, ale leve potkavaci porad nesviti! :( Zarovka je OK, pojista leveho svetlometu a pojistka leevho potkavaciho svetla je taky ok. Na zarovku vubec nejde napeti! Nevim kde jeste muze byt chyba. Napadlo me, jestli tam neni nejake rele co to spina, ale nevim. Tak prosim poradte.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já spíš takovou perličku - taky mi nesvítiy potkávačky, tak jsem se do toho pustil a měnil a nesvítilo a měnil a nesvítilo ...

Pak jsem měřil napětí a ona tam nešla šťáva - až do té doby, než jsem zjistil, že jsem to měnil na dálkách, které jsou směrem k blatníkům a ne na tlumených, které jsou směrem ke středu (měl jsem totiž spálené obě). Jakmile jsem to zjistil, ejhle - po první výměně vše fungovalo :mrk (ale to asi nebude tvůj případ, já jsem totiž na auta "mimořádný odborník" a navíc jsem to těsně předtím měnil na C4 a ta to má obráceně. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus mrknout na schemat - 144, packa pod volantem, 145 levy svetlomet c- tlumene, d - dalkove, 146 pravy svetlomet c - tlumene, d - dalkove

pojistka F29 levy hlavni svazek svetlometu F30 pravy hlavni svazek svetlometu, F31 leve tlumene, F32 prave tlumene

[upravil dne 25/7/07 Ferry]

post-0-14109596035381_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaak a mam opraveno. Jsem asi uplny debil, protoze jsem kontroloval zarovku na dalkove a ne na tlumene. :mad::mad:

Jinak jsem nekde ztratil tu krytku co je z vnitrniho prostoru a kryje konektory a zarovky, takove kulate plast, tak kdyby nekomu prebyval, tak si rad jeden vezmu. :papa

jeste jak ctu milduv prispevek, tak si rikam, ze jsem kontroloval spravne, ale on to tu ma spatne napsane... tlumene jou na krajich a dalkove u stredu...

[upravil dne 27/7/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...