Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 Phase II 1.8i s 90 koni?


Fx

Recommended Posts

spis bych to videl na predelanej predek :D at ti prodejce napise VIN auta a zjistime to na public.servicebox.peugeot.com co je to za auto a co vsechno melo ve vybave ;) rekne ti to i cislo motoru a prevodovky kterou tam namontovali na lince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladman: Vše má něco do sebe, já jsem si původně myslel, že to je překlep nebo tak něco. Každopádně s tímhle motorem kombík padá, sháním auto pro rodiče kamaráda, 406 phase 1 s 1.8 16V jsem měl, ale v sedanu. Můj názor je, že by měli chtít radši naftu nebo silnější benzin, ale rozhodli se takto, tak se podřizuju. Na to auto asi kašlu.

2Ferry: Znova do Hamburku kvůli tomuhle asi volat nebudu, dejme tomu, že to tak má být... Holt příště se zadaří líp, sháním 16V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Kdepak? zadřel se, z ničeho nic a nikdo neví proč. ;)

ba, ba. Radek ná pravdu. oleje bylo dost, rozvoďák nepřeskočil jenom prostě přestal při 150km/h mazat... přitom v oleji žádný pucky ani nečistoty nebyly a mzací kanálky ucpaný taky nebyly...

měl najeto (údajně - dovoz z NDR) 90 000 a stalo se mi to měsíc po koupi v 91 000 km.

no a jak to jezdí? ale jde to. na závody to není. cca stejně jako 306 1,4

[upravil dne 25.7.2007 Blizzard]

[upravil dne 25.7.2007 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Kdepak? zadřel se, z ničeho nic a nikdo neví proč. ;)

ba, ba. Radek ná pravdu. oleje bylo dost, rozvoďák nepřeskočil jenom prostě přestal při 150km/h mazat... přitom v oleji žádný pucky ani nečistoty nebyly a mzací kanálky ucpaný taky nebyly...

měl najeto (údajně - dovoz z NDR) 90 000 a stalo se mi to měsíc po koupi v 91 000 km.

no a jak to jezdí? ale jde to. na závody to není. cca stejně jako 306 1,4

neco podobneho, pokud vim, se stalo s byvalou 406 MilyS, ten ji prodal a mesic po tom ji dotycny zadrel na dalnici, videl jsem ten motor rozebranej a nebyl to hezky pohled, zlomena ojnice. Ale ten jeho motor mel nalitano daleko vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...