Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Axiální táhlo řízení


Freedy

Recommended Posts

Zdravim

chci se zeptat už jste někdo měnil axiální táhlo řízení? já to kdysi dělal na citroenu, kterej má stejný řízení a musel jsem vyndat celý řízení ven abych to táhlo povolil, kvůli přístupu a tomu , že nevim jak ten kloub zachytit a povolit, protože nemá žádný plošky pro klíč a nechce se mi to vyndavat celý ven. Měl by na to existovat nějakej přípravek na uchycení a povolení, nevíte někdo jak to vypadá? Díky F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vypadá přípravek na uchycení nevím.

1) zkus hledání, už jsem se o něčem podobném rozepsal (a to teda hodně - někdo měnil manžety).

2) Ty táhla povolíš hasákem, nebo sikovkama a nejlíp na autě, já to sice povolil když to bylo vyndané, ale fakt těžko. Sice je na autě na to málo přístupu, ale tohle ještě jde...

A taky to na autě nějak drží a máš se o co opřít...

3) Nevím, jak moc se to má utahovat, protože pod to dáš NOVOU zajišt'ovací podložku a pak to musíš utáhnout, jinak se ti to při nastavování geometrie povolí a zničíš tu zajišt'ovací podložku !!!

4) Sundat řízení není při přítomnosti posilovače sranda, trubky se povolujou a pak utahujou (chycení se v závitu) fakt těžko a ještě ke všemu se může stát to, že se pohne šnek v převodce a pak ti z toho začne téct kapalina posilovače řízení jako mě!

5) Takže pokud potřebuješ vyměnit jen táhla, tak to zkus povolit (hasákem, sikovkama) a možná i vyměnit kulový čepy a pak vesele na geometrii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...