Jump to content
Sign in to follow this  
chotemicak

asi budu jezdit na starter

Recommended Posts

Čusss všichni. Musím Vám napsat co se mi povedlo. Vysypala se mi baterka na mém 1.8xrd a potřeboval jsem v pondělí ráno jet. Myslel sem si že slítnu někam na benzínu a prostě ji koupim a hotovo Ale tchán mi nabíd že mi ji pujčí. Když jsem to viděl tak jsem se zhrozil. Ono to má totiž 100Ah :o:o je to asi z traktoru. Ale nedalo mi to a po troše práce se mi ji tam podařilo nacpat.:aut:aut . Nevíte někdo jestli to nebude něčemu vadit? Jinak půjde brzo ven jen co seženu za dobře nějakou 72Ah. :super:super

Klidně ji tam nech.

Akorát nahoře na baterce by měl být plastový kryt, nebo aspoň plát gumy, aby v případě havárie nedělala přímý zkrat o kapotu.

[upravil dne 23.7.2007 P607Olda]

Původně zaslal: P607Olda

Klidně ji tam nech.

Akorát nahoře na baterce by měl být plastový kryt, nebo aspoň plát gumy, aby v případě havárie nedělala přímý zkrat o kapotu.

[upravil dne 23.7.2007 P607Olda]

jstli ma na kapotě zevnitř deku tak to tam byt nemusi

Foto nemám klidně bych ho sem dal ale nevim jak. Můj foťák dělá moc velký fotky a já neumim nastavit menší kvalitu:mad: jedině to někomu poslat na mail kdo to umí upravita pak to sem hodit :myslim:myslim

VAUUUUU, ta je tam Tip Ťop:D:D:D Mam tu samou značku baterky, ale o půlku menší jak velikostně tak i kapacitně:D:D:D Tu tam nech a už nikdy nebudeš muset baterku měnit:super:D

PS: Dík moc za fotky