Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělávaný turbo


deejayvenca

Recommended Posts

Původně zaslal: Marda106

No kdysi byla v Tuning Magazine nejaka 106tka 1,6 nekde z anglie kde dokonce narvali twin turbo no byla to desna bestie kdybych nasel ten clanek a sehnal scan tak to sem hodim

No, pokud chápu twinturbo jako biturbo správně, tak na takovouhle srandičku potřebuješ mít vidlicový motor, jinak tam dvě turba nemáš jak dostat. A těch věcí, co potřebuješ do toho dát okolo...pořádný brzdy (bez děrovanejch to nemá ani cenu), pevný tlumiče, všude vzpěry a já nevim co ještě...jinak ti motor před autem uteče po prvnim pořádnym sešlápnutí plynu nebo se ti aspoň pěkně skroutí kastle...No, nevim, ale mě by stačilo bohatě jedno turbo a stejně by s tim bylo hrozně moc práce a ten motor na to nemusí bejt stavěnej. Do míň než dvoulitru bych turbo nedával, jinak bych se s motorem mohl velice rychle rozloučit a olej to sám o sobě nezachrání...Jestli se v něčem z toho, co jsem tu vypsal, pletu, tak mě, prosím, kdokoliv opravte. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mi16

Znamy chce davat do Ibizy Cupra 2,0 16V turbo a pocita ze ho to vyjde priblizne na 150 tis.sk. Za 250 tis.Sk sa tieto motory predavaju s vykonom okolo 350 koni

ale cupra uz nejaky turbo ma v zakladu, ne? :myslim

Jinak jsem videl na netu nekde popsany, jak davali typci turbo na felicii, tak si to zkus najit a precist...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deejayvenca

Stifler: proč by nešli dát dvě turba na řadovej? dáš na dva válce jedno turbo, ale asi je to zbytečný.. a ta práce to tam dostat..

f3Rd@: cupra má turbo ale až ta 1.8T ta starší byla 2.0 16V.

aha, znamy ma prave tu 1.8T tak jsem myslel ze se pak delali nejaky novejsi 2.0T :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...