Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

download Elek.schema a kabelaž pro 406 HDI


bobo7

Recommended Posts

Původně zaslal: bobo7

Tady mate elektr. schemata a kabelaž pro 406 2.0HDI r.v 2000 je to pro moje auto nemel jsem možnost to zkopirovat pro všechny motory.

http://leteckaposta.cz/305589435

heslo: 406HDI

Možna by neškodilo napsat jak to stahnout protože mi to hodí jen prázdnou stránku.;)

Aha tak to bylo Firefoxem, pomohl flashgot, nebo uložit jako, v IE to jde bez problemu

Edit: dobrá práce:super Nemohl by jsi sem dát i pro ostatní motorizace, pokud by jsi měl možnost a chvilku času, ostatní by to jistě uvítali

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

taky se přimlouvám za ostatní motorizace.

PS: nevím jestli je chyba u mne, ale chce to při otevírání jednotlivých souborů po mne heslo.

[upravil dne 22/7/07 Ladman]

Heslo je nahoře uvedeny, je to na rozbalení archivu, dej jen extrahovat, použij heslo, a pak to otevirej ve složce ktera se vytvoří, archiv pak mužeš smazat, potom už by to nic chtít nemělo

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem zapujceno primo ze servisu jen pres noc.

Rozbalit winrarem nebo 7zip.Mozna to hodim na rapida.

nejde me editotovat prvni prispevek tak tady reup na rapid

vyzkouseno funkcni heslo:406HDI

http://rapidshare.com/files/44391307/P406_2.0_HDI_110k_rv2000.7z

[upravil dne 22/7/07 bobo7]

[upravil dne 22/7/07 bobo7]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

taky se přimlouvám za ostatní motorizace.

PS: nevím jestli je chyba u mne, ale chce to při otevírání jednotlivých souborů po mne heslo.

[upravil dne 22/7/07 Ladman]

Motorizace tam jsou i ostatní, aspoň se mi zdá při prohlížení. A kdyby tu tak byla kniha JAK NA TO 406 ,bylo by to perfektní, a ještě k tomu diagnostický kabel, software se dá stáhnout z netu, servisy jsou bez práce. Skoro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zjistil, že ten,co to ofocoval, si ofotil stránky určené pouze pro konkrétní vozidlo. Já sháním schéma zapojení displeje typu A, které je i uvedeno v obsahu, ale ofocené je pouze pro displej typu B. Takže aby se někdo nedivil, až nenajde to, co třeba hledá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc se porad divite,ze to neni komplet,kdyz na zacatku je napsano "pouze pro moje auto"-obsah je ofocen cely pro orientaci na strankach!Pripada me ze nekdo asi ani neumi cist protoze uz adresar je napsan 406HDI rv2000,tak tam asi nebude benzin ze!

[upravil dne 23/7/07 bobo7]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...