Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto Vašenda


gvg

Recommended Posts

Je sice fakt, že já jel s nápravou až do Práglu, ale taky bych byl raději, kdyby bylo třeba zastoupení v Olmiku. Pokud by se podařilo udržet kvalitu, ceny a přístup k zákazníkům, tak by to byla megabomba.

Takže se připojuji k Petanovi...

PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Gotrek

Je sice fakt, že já jel s nápravou až do Práglu, ale taky bych byl raději, kdyby bylo třeba zastoupení v Olmiku. Pokud by se podařilo udržet kvalitu, ceny a přístup k zákazníkům, tak by to byla megabomba.

Takže se připojuji k Petanovi...

PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM

;)

A JA SE TAKY PRIPOJUJI,TEN OLOMOUC BY BYL IDEALNI!!!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

A co takhle moje (Pažoutí) specialita = disky bez středových děr????? O velikonocích jsem navštívil asi 6 pneuservisů a až u Šafránka jsem uspěl, zato za poměrně vysokou cenu. A to jsem kupoval 4 gumy a chtěl jsem je na tyto disky (GTI ???) obout. Vím, že jsou pneuservisy, kde při nákupu 4 gum je montáž grátis, ale zjevně ne na všechny disky Jak se k tomu staví u Vašendů???? Bude možné využít Vaší pneudílnu třeba při nákupu vlastních gum, pokud se výměna spojí s nějakou prací kolem auta (třeba výměna oleje, brzd. destiček a pod, abych neblokoval hever čistě kvůli gumám)????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si u nás koupíš 4 gumy, tak to vyměníme zdarma. Donesené gumy budeme měnit, jak správně naznačuješ s nějakou prací, není pro nás efektivní dělat tohle na počkání - jsme především autoservis a ne gumaři. Pokud však někdo přinese gumy či protektory z OBI, tak nevím nevím ....

Ceny bez DPH:

Pneuservis:

Demontáž a montáž z vozu - 30,- Kč/kolo

Přezutí pneu, huštění, ventilek – 90,- Kč/kolo,

Vyvážení – 50,- Kč/kolo

Příplatek za ALU ráfky – 20,- Kč/kolo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím mě to přijde docela v pohodě, ale nejsem znalec trhu s pneu

navíc při zakoupení pneu u nich je to zdarma... já minulý týden byl v barum servisu a kupoval jejich koncernové pneu, ale zdarma montáž nebyla, měl jsem asi slevu 15% ale i tak to bylo myslím 260 kolo (přezutí, vyvážení, žávaží, ventilek)...

a pak znám ještě jeden pražský pneuservis docela se slušnou pověstí má myslím 250 Kč/kolo ale je pořád obsazený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ty ceny jsou drsny.. kamos si nedavno kupoval v Reichu novy elektrony i s gumama a za kompletaci chteli neco okolo 9,30 EUR.

Jinak ja tady u nas na Sumave menim plechace kazdy pulrok a za kolo chteji cca 60,- Kc (sundani, prezuti, vyvazeni, nahusteni, nasazeni).. stihaji to tak za 15 minut.

V druhym servise chteji 90 Kc/kolo .. tam zase jezdi podnikatele ;) - a to je nejaky original Barum servis.

Ale mozna je to jenom tim, ze jste v Praze a ze nejste ciste Pneuservis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem vix

No, ty ceny jsou drsny.. kamos si nedavno kupoval v Reichu novy elektrony i s gumama a za kompletaci chteli neco okolo 9,30 EUR.

Jinak ja tady u nas na Sumave menim plechace kazdy pulrok a za kolo chteji cca 60,- Kc (sundani, prezuti, vyvazeni, nahusteni, nasazeni).. stihaji to tak za 15 minut.

V druhym servise chteji 90 Kc/kolo .. tam zase jezdi podnikatele ;) - a to je nejaky original Barum servis.

Ale mozna je to jenom tim, ze jste v Praze a ze nejste ciste Pneuservis.

nj takový ceny bych v Praze taky chtěl... (možná jsou ale já teda nevím kde...)

jinak ty barum servisy mají jednotný ceník ve všech pobočkách...schválně sem volal za kolik to mají v Havlíčkově Brodě, kde jsem toho času měl pobývat a oba i ten v Praze, kde sem byl tvrdili stejnou cenu, podle jednoho ceníku (můžeš se na něj podívat: http://3web.dkm.cz/peugeot/cenikbarum.JPG )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, jestli dat za supermarketovej protektor 900,- nebo pneuservisu za novou Barumku/Matador, cokoliv v tehle kvalite 1150,- .. myslim, ze volba je jasna.

Ale ja na tyhle kvalitni gumy jezdim treba 3-4 sezony... to uz se mi vyplati mit nahradni rafky s druhejma kolama... jenze, ty je zase treba (je doporuceno) kazdych 10-15 tkm prevazit ... a jsme zase v zacarovanym kruhu, nehlede na to, ze nekam ty 4 disky musim dat (pokud mam vlastni garaz, nebo prostor, je to vyresene)

Ja jen, ze jsem v tom origos pneuservise zkusil probihaji akci (sleva na pneu 10%) + od servisu zdrama montáž na zakoupene pneu. Bylo mi receno, ze muzu byt rad, ze dostanu montaz zdarma a byl jsem vyhozen. Tak jsem sel jinam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...