Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední mlhovky


Ticcino

Recommended Posts

Ahoj,

snad všechny současné P307 (nejenom 307) prodávané zde v ČR mají ve standardu přední mlhovky. Já mám auto z FR a místo mlhovek tam mám záslepky (asi nedemontovatelné). A ptám se vás s mlhovkami: použili jste je vůbec někdy? Podle mé zkušenosti přinášejí jen málo kladů (v mlze je stejně prd vidět) a je to další aparatura která může prijít k úhoně. Nebo je používáte zejména jako designový prvek? Prostě aby to dobře vypadalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ten istý problém. Tiez auto z FR. a tiez bez hmloviek. A tiez rozmyslam ci ich namontovat ci nie a tiez mam taku istu farbu ale hatchback. V servise mi povedali 7200,- sk tak rozmyslam ale hmlovky budú bez toho chromoveho lemu. Este rozmyslam ci to kupit ci sa to vyplati na starom aute som to mal a v celku sa to oplatilo. Este popremyslam. Ale z casti mame stastie lebo pri starsom modely by sme museli menit komplet svetlomety a u 207ky v niektorych pripadoch celu masku takze tych 7200 nie je az tak vela :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil auto v ČR 3/2006 a nemám tam také mlhovky jako Ticcino nebo robozv,ale to mě tak netrápí spíš by měl dotaz na Leose ohledně montáže denních světel ,Mě totiž tvrdí ,že tam přidat nejdou!!!!!Děla jsi si to sám??A nebo v nějakém servisu??A jakém??Díky za odpověd..:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ticcino - preco myslis ze by sa musela menit aj packa pod volantom? ved tam je poloha aj na predne hmlovky aspon si myslim zeby to mohlo fungovat aj s nou a nemusi sa menit ci hej? a tych 7200sk je hmlovky + praca najlepsie bude zohnat asi hmlovky z nejalej buracky mal som jednu moznost v TT ale ked som chcel zavolat auto z netu uz bolo fuccc. Ak by niekto o niecom vedel privítam to (iba SR).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Já bych si dal místo těch mlhovek denní světla, uspoříš na palivu i na žárovkách.

Tohle mě docela nadchlo... Strávil jsem teď 2 hodiny sbíráním informací. Moc toho na trhu zatím není, ale snad se to zlepší. Do elektriky budu zasahovat stejně nejdřív po vypršení záruky, čili příští rok. A do té doby na něco přijdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

Chtěl jsem si tam před časem nechat přidat mlhovky,ale přímo mi řekli,že si tam musím nechat přidat páčky protože tam není na ně poloha...tak jsem to okamžitě zavrhnul....:bojim:bojim:bojim

nevim, jak u nove 307, ale u stare je packa na predni a zadni mlhovky stejna jako packa na svetla a aktivuje se to jen dalsim pootocenim prstence (viz manual k autu). Takze pokud budete chtit mlhovky, tak musi nasledovat zasah do softu pocitace (a nebo jiny vypinac nekam na palubku)

[upravil dne 24/7/07 jardas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Jo já vim, četl jsem to. Jenže Hella asi stále ještě přímo na Peugeot tyhle světla nedělá, proto by se musely koupit univerzální a to se mi právě moc nelíbí.

Myslím si že originál sadu denních světel Peugeot dělat jen tak nebude, budeš si muset sehnat ty ráměčky z mlhovek a nějak popasovat z denními světly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jardas: Jo, to máš pravdu, ale když má auto jen zadní mlhovky, tak na páčce není symbol pro přední a proto by ti měli v origo servisu dát i novou páčku. Třeba to řeší jinak, nevím. Nebudu po tom pátrat, přední mlhovky nebudu instalovat.

to Leos: Taky mám tu obavu. Naštěstí nárazník i bez mlhovek má takové pěkné prolisy, takže pár šikovných rukou to zvládně udělat pěkně i bez rámečků. Ale i přesto zkusím -až bude čas- pochodit po vrakáčích a něco pěkného vyšmudlat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

to jardas: Jo, to máš pravdu, ale když má auto jen zadní mlhovky, tak na páčce není symbol pro přední a proto by ti měli v origo servisu dát i novou páčku. Třeba to řeší jinak, nevím. Nebudu po tom pátrat, přední mlhovky nebudu instalovat.

no to by byla jen kosmeticka zalezitost, ale to zapnuti urcite nezavisi na symbolu na pacce, ale na softu v ridici jednotce :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...