Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doporučíte mi tuhle 306?


Floki

Recommended Posts

Původně zaslal: Jogin

Hmm, tak to vypada na ty trmeny no, a desky ses koukal? kotouce? muze bejt i v haji naka hadicka a tyct z toho brzdovka, to zase :D:D se stalo kamosovi v carfuru v HK lol praskla mu hadicka a zrovna kdyz jel z toho kopce v garazi takze taky mazec , taky brzdil ocima + ruckou :D:D:aut

[upravil dne 22.7.07 Jogin]

To ne, to by šel pedal dolů, nic asi prasklý nebylo, kotouče a desky jsem psal vejš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Tak to me rekni, to uz je ale v haji brzdovej system, bud stuhlej nebo v riti :myslim ja bych to vydel na trmeny! Kazdopadne jestli to nebrzdi, tak to ani neprihlasi kdyz to neprojde technickou a bude mit akorat problemy :bojim do toho bych nesel

Jako brzdí to, ale málo, rozhodně to nezablokuješ. Možná že nebrzdí zedek nebo je něco zatuhlý a brzdí to jen napůl, nevim no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady de o to , ze jestli stim jezdil a trochu udrzoval? coz nevim, tak ty trmeny na predku maj nalitano asi :D ted nevim kolik to je rok vyroby:D dejme tomu 13 let , treba muzou uz bejt v riti, nebo treba bude stacit jen opravna sada gumicky atd. fakt nevim ale tohle + ta vybava a prihlaseni to by me odradilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na to tak koukám,tak sem myslel že když to nemá žádnou výbavu že to bude za tu cenu v parádním stavu. Jak vidím tak to nemá cenu a pustím se do dalšího shánění. Ted mě asi ukamenujete,ale doma mi stojí jedna Toyota Corolla Gti z roku 92,jenže stojí a to je všechno,je totiž uplně na sračku. Takže bych chtěl sehnat jinou,dal jsem do ní přes 90 tisíc a měl bych plno náhradních dílů do novy,bohužel sehnat Gti je nad moje síly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

No, skoda ze ti tam nestoji treba peugeot 306 z 99, hned bych bral treba sterac zadni :D a levou tehlici:D ne ted fakt!

Ja bych nebral! Mrkni po necem a dej to sem do tohodle tematu , po necem se podivam i ja jen rekni nakou cenu do ktery se mam vejit

Cena je těžká :D já si můžu koupit auto klidně do 100 tisíc,ale pak nebudu mít žádny peníze. nejradši bych za málo a dával si ho sám do kupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu sem se poptaval v práci kdysy známejch z autobazaru tady v Humpiku. Nějaký ty známý ještě mám. Našli by se tady 306ky-96....97....98:::1.6-1.8-nebo možná i 2.0. Je tam ale "ALE",protože ten dotyčnej už jen částečně vypomáhá. Dělá už asi 2 roky něco jinýho. Slibuju ,že až dodělají u nás ty vokna,tak se tam dojdu sám osobně podívat, a dám vědět jak to vypadá.Máme tady v Humpíku a okolí 5 docela slušnejch bazarů :super:myslim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

trochu sem se poptaval v práci kdysy známejch z autobazaru tady v Humpiku. Nějaký ty známý ještě mám. Našli by se tady 306ky-96....97....98:::1.6-1.8-nebo možná i 2.0. Je tam ale "ALE",protože ten dotyčnej už jen částečně vypomáhá. Dělá už asi 2 roky něco jinýho. Slibuju ,že až dodělají u nás ty vokna,tak se tam dojdu sám osobně podívat, a dám vědět jak to vypadá.Máme tady v Humpíku a okolí 5 docela slušnejch bazarů :super:myslim:

JJ já mám z humpolce-rozkoše taky svojí 306 - break

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...