Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Pětkový" pidisraz v Čeče...


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Jinak pro případné zájemce (hlavně s 205 a 605:D):

Příští neděli (tj. 29.7.) bude podobná akce pokračovat, tak se můžete zúčastnit- bude probíhat demontáž monobloku a interiéru. Jako kulturní vložka bude celodenně probíhat oslava mého čtvrtstoletí trvajícího života ;):D

Škoda, že jsem to nevěděl dřív, celý víkend se tady jen tak pošťourávám v autech. Mohl jsem s 605kou přijet. Příští sobotu ale frčím na dovču, takže řadu nedoplním. Přesto ale předběžně: happy birthday and all the best :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee, mi ti prijedem poprat a jestli nas pustis kouknout se na vas poklad:) a spojim to s kondicni jizdou mile polovicky, ale prijeli bychom proti pravidlum............................fackem:D

EDIT > vlastne proti pravidlum ne mame taky petkovou radu Skoda Favorit 135L muzu dolozit:aut

[upravil dne 22/7/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Dundee, mi ti prijedem poprat a jestli nas pustis kouknout se na vas poklad:) a spojim to s kondicni jizdou mile polovicky, ale prijeli bychom proti pravidlum............................fackem:D

EDIT > vlastne proti pravidlum ne mame taky petkovou radu Skoda Favorit 135L muzu dolozit:aut

[upravil dne 22/7/07 buml]

navic ma 5 rychlosti , 55Kw ,5 mist k sezení ,5 pneumatik a žere 5litru

[upravil dne 22/7/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: buml

Dundee, mi ti prijedem poprat a jestli nas pustis kouknout se na vas poklad:) a spojim to s kondicni jizdou mile polovicky, ale prijeli bychom proti pravidlum............................fackem:D

EDIT > vlastne proti pravidlum ne mame taky petkovou radu Skoda Favorit 135L muzu dolozit:aut

[upravil dne 22/7/07 buml]

navic ma 5 rychlosti , 55Kw ,5 mist k sezení ,5 pneumatik a žere 5litru

[upravil dne 22/7/07 Pe.Tr]

...oleje!!!:D:D:D

[upravil dne 22/7/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buml: Klidně se stavte (i fáčkem), dneska se nad Patrikem rozplývala Netopýrka, příští neděli můžete pro změnu vy:D:D:D

Pe.Tr: A za jak dlouho to sežere těch 5 litrů oleje? Po sto kilácích?:D:D:D Ty už jsi se asi tomu fáčku mrknul na motor, že víš, kolik žere, co?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: buml

ja ho pod kapotu svych stroju radsi nepustim:D

Koukám, že jsi se poučil po tom, cos ho několikrát pustil do interiéru :D:D:D

Pod primym dozorem majitele ho tam pustim (dokonce i pracovat), jinak ne:bojim bojim, bojim, ale jinak ruce ma takrka zlate, ikdyz v popisu uz to nema.

Treba dneska mu sla prace krasne od ruky tu povolil maticku, tu podrzel neco a tak vubec, proste krasna spoluprace se super vysledkem:D akorat se mu nelibilo, kdyz sem demontoval jeho vozidlo za jizdy abychom stihli F1;)

[upravil dne 22/7/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nee, vse se resilo vicemene z mista spolujezdce, tak akorat kdyz sem potreboval povolit bocni srouby na drzaku kastliku, tak sem ho poprosil aby trocha pribrzdil, protoze ve 120km/h se ty dvere blbe oteviraj:D

ne nebudu zlej, resili sme prijem radia co ma v auti, nejdriv sme mysleli ze jeho JVC ma nakej atyp konektor na antenu az Petr prisel na to ze onen samec sam zustal v radiu a nejjednodussi ciste reseni byla nova antena nez jet do Prahy a shanet v nedeli konektor , tak uz je tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

nee, vse se resilo vicemene z mista spolujezdce, tak akorat kdyz sem potreboval povolit bocni srouby na drzaku kastliku, tak sem ho poprosil aby trocha pribrzdil, protoze ve 120km/h se ty dvere blbe oteviraj:D

ne nebudu zlej, resili sme prijem radia co ma v auti, nejdriv sme mysleli ze jeho JVC ma nakej atyp konektor na antenu az Petr prisel na to ze onen samec sam zustal v radiu a nejjednodussi ciste reseni byla nova antena nez jet do Prahy a shanet v nedeli konektor , tak uz je tam.

ale nevim ,přijde mi ta antena nejaka divna ikdyž hraje na ni radio pěkně ,ale je takova divna na tom autě ,možna chce asi dozadu ,nevim .možna jde o zvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Ehmmmm tak až Marcel bude hotov, tak bych tam mohl Dundeemu dovalit 405 Mi16x4 - z toho by si mohl Dundee samozřejmě i něco vzít ;)

Jenom nevím co se dělá potom se skeletem co zbyde ??? Na osmičce si to druhej den odvezli cigoši s dvanácset troskou :D:D

Dovez quattro klidně zítra, místa je tam dost.:D Co se skeletem, ti Marcel poradí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...