Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prestavba SOLEX na BOSCH na P-205


dodino

Recommended Posts

ahojte.mam peugeot-205 1,4 r.v. 1989 a robil som prestavbu karburator SOLEX za jednobodový vstrek BOSCH.menil som riadiacu jednotku a benzinovu nadrž s benzinovym čerpadlom.lenže po otočeni klúča netlači pumpa benzin.nevie niekto poradit kde som mohol urobit chybu?robil niekto uz takuto prestavbu?DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tie kabely maju take iste konektory ako predchadzajuci typ kurat na prevodovke snimač hladiny oleja alebo čo to je.ale mal so i taky konektor.kabely som dal z jednobodoveho vstreku.čerpadlo ide spravne skušal som ho zapojit napriamo z baterky.asi to bude to relé alebo zlé zapojenie v poistkach.nachadze sa to relé v motorovom priestore?da sa to nahradit iným relém ak by bolo pokazené?mimochodom som menil i lambda sondu bola 2 kabelova tato je 3 kabelova.len este zhanam nejaku vazelinu na zavity lambdy a šrobi na vyfukove potrubie aby sa mi to naveky nezapieklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli to dobře chápu, měnil jsi řídící jednotku, jednobod u s parohama k motoru?A stejně tak celou elektriku, myšleno tím elektriku ke vstřikum, hele k tomu čerpadlu, zkoušel jsi jestli tahá až když startuješ, já jsem totiž se setkal s tím že někdo měl už na první stupen otočení klíčkem že si čerpadlo načerpalo ještě dřív než jsi startoval já to tak od výroby nemám a čerpám až když startuju jsem teda zvědavej jestli ti to pojede, fandím fandím a možná to pak taky realizuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim sa opravit.tato nova lambda je 4-kablova nie ako som napisal predtým že 3-kablova.menil som vstrekovanie i s nasavacimi parohami.sadlo to tam presne.vyfukove potrubie som nechal povodné zavity lambdy su tie iste.s emisiami by problemi nemali byt.lebo motor je ten istý.a zotrvačník som nemenil lebo mal som tam ten zubatý.elektriku som menil v motorovom priestore celú.takze zatial to skusam tak že hadicu na privod benzinu odpojim od vstrekovacieho systemu a skušam štartovat.či pojde benzin.zatial to nefunguje asi to dam nejakemu elektrikarovi prekablovat.čerpadlo-poistka-rele.bohužial teraz chodim na tyždnovky takže malo času .až to bude hotove dam vediet čo tam bolo.ale budem vdačný za každu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...