Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuky v AK


Driver

Recommended Posts

Hmm dnes jsem byl v pobočce v Pardubicích no a řekli mě že je to jen pro ty registrované,i v Pe clubu...no kdyby si někdo chtěl vydělat na pívko:-D z Pardubic a okolí tak se mi klíďo ozvěte.Díkyy

Byla by škoda nevyužít těhle slev,když už výfuk pomalu tahám po zemi:-D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

V Autokelly mají od 1.7. do 31.8. slevy 50% na výfuky. Tak kdo potřebujete vyměnit výfuk, využijte toho. Myslím, že je to slušná sleva :super

Např. P306 1.6 koncový tlumič Bosal - cena bez slev: 2193,- / sleva 50% 1097,-

[upravil dne 19/7/2007 Driver]

Myslis ze aj na SLovensku budu mat zlavu?

A maju aj na starsie vozy? (505...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dneska jsem byl na Českárně zkusit štěstí ... A jako vždy jsem měl smůlu :(

Je to jen pro registrovaný, potřebuje firmu. Na P-C by to šlo, ale chce kartičku. Když jsem nadhodil asi třem lidem, co tam byli nakupovat, jestli by to někdo nevzal na sebe, tak na mě koukali, jak na zloděje ...

Já nevím, jak to děláte, že vám to projde ... Asi je to mým ksichtem, nebo nevím :D

Každopádně teda potřebuju poprosit někoho, na koho bych to mohl nakoupit? Mám do konce týdne dovču, takže kdyby byl někdo ochotný za jedno, dvě nebo tři pivka tam se mnou skočit, tak bych byl rád ;)

Nebo v nejhorším bych počkal, až jestli se kucí teda na konci srpna rozhoupou :roll:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak reakce byla rychlá ... Do 5min. dorazily dvě nabídky na spolupráci ... Takže děkuji všem za ochotu mi pomoci, moc si toho vážím ... :super

Na zítra jsme domluveni s Driverem, tak se snad dílo podaří ...

Ještě dodám, že na příští rok si to členství taky zaplatím, abych nedělal socku a pořád někoho neotravoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem to taky zkusil u nás v Ak a nebyl žádnej problém, žádnou kartičku nechtěly a nejsem nijak registrovanej, kupoval jsem Bosala na 605 původní cena 6.600 a prodejní 3.300 Kč a to je dobrý, protože za původní cenu bych do toho rozhodně nemoh jít. :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Dneska jsem to taky zkusil u nás v Ak a nebyl žádnej problém, žádnou kartičku nechtěly a nejsem nijak registrovanej, kupoval jsem Bosala na 605 původní cena 6.600 a prodejní 3.300 Kč a to je dobrý, protože za původní cenu bych do toho rozhodně nemoh jít. :papa:papa:papa

Tak to jsi měl štěstí, že nechtěli kartičku. Já tam v poslední době nakupoval často a pokaždé jí chtěli vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to bude možná tím, že na centrále na Českárně jsou přece jen víc pod dohledem.:myslim Nějakej regionální prodejce, když tam bude bez šéfa, tak je mu to fuk. Hlavně, že je kšeft :D

[upravil dne 15.8.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...