Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuky v AK


Driver

Recommended Posts

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: MJSytic

A kde si to zjistil? Na webu nic nemají ... :myslim

No na webu v akcích to napsaný nemají, ale dneska jsem tam ten výfuk kupoval. Mají to napsaný i na faktuře.

potrvzuji, na fakture to maj napsany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave405

Teď jsem volal do jedne místní pobočky Autokelly a tam mi řekli, že tahle akce se týká pouze pro servisy a firmy. Zkoušel jsem volat ještě na další tři pobočky, ale nedovolal jsem se, že by celofiremní dovolená :myslim

Tak v tom případě budu potřebovat někoho, kdo mi koupí alespoň střední díl na 106 ... :mrk

Nehlašte se všichni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

ja jsem se byl vcera ptat na jedno cidlo a s nekym to tam ten prodavac resil a sleva plati pro vsechny co tam maji registraci

No to je napikaču. Nakupoval jsem tam snad 10x a registraci nemám ... Nikdo mi jí nenabídnul :myslim

No asi se na Českárně v pondělí stavím a pořeším to osbně... Třeba se tam rovnou s nějakým registrovaným domluvím, že to koupí na sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

no ja jsem byl svedkem jak se prodavac zeptal kupujiciho kterej nemel registraci, jestli potrebuje doklad a ze kdyz ne tak mu to da na tu slevu tak samozrekme ten borec doklad nechtel a prodavac to na nekoho napsal a byli spokojeni

JJ, takhle nějak to zkusím udělat i já :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si byl dneska pro výfuk. Bohužel to tam nějak zafujali, protože přišel jenom jeden díl a já chtěl dva, tak tam musím znovu, ale ptal jsem se, jak se mám prokázat jako člen peugeot-clubu (páč jsem čerstvě registrovaný a karta přijde kdoví kdy) a šéf te pobočky mávl rukou a povídal, že to nebude dramatizovat, že mi věří :D

Ještě jsem se ho ptal, jak je to s těma slevama pro členy peugeot-clubu a povídal, že si to včera ověřoval, volal do přažské centrály a že peugeot-club jako jediný club v ČR má největší slevy a nákupky stejné jako servisy. Takže dva díly výfuku na mojí 406 vyjdou na 2206Kč a podobně vyjde pár předních tlumičů, takže pohoda :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska asi vyrazim do Vysocan pro stredni dil na moji 406 tzv. " do foroty" , preci jen uz je na aute 6 let a uz na nem bylo loni lehce zapracovano svareckou, kvuli prasklym svarum mezi tlumicem a trubkama :D

Ted me tak napadla jedna vec, zkousel jsem googlit, ale nikde jsem nenasel, jakym zpusobem je ten Bosal povrchove upraven, jestli ma uz z vyroby napr pohlinikovani, popr. jak byste videli dodatecne šopování hlinikem, mate na nekoho reference, kdo neco takoveho dela ( taky jsem zkousel googlit, ale osobni reference vitam ) a jak se to tak cenove pohybuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...