Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezramínkové stěrače na 405?


M.a.R.i

Recommended Posts

Před půl rokem jsem koupil gumičky na stěrače za 90kč :D a už nějak dosluhujou, když pustím stěrače,tak je to horší než lepší. Chci koupit nové stěrače, přemýšlel sem o Bosch nebo Valeo,ale nějak se mi začali líbit bezramínkové. Před chvilkou jsem se byl podívat na jedny Aero od Bosche. A nejsem si zcela jist jak vyřešit připevnění ostříkovačů na Aera (Ostřikovače mám na ramínkách). Už jste někdo Aera aplikoval na 405?

Na fotce je uchycení ostříkovačů, předchozí majitel tam dal montpásky místo originálních držáčků, na pravém stěrači jsou origo držáky

[upravil dne 19.7.2007 M.a.R.i]

post-0-14109596015123_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bohouš: Dneska sem je scháněl a v celých ČB nemají, ty Valeo Silencio,tak je nakonec budu obědnávat. Co sem se dozvěděl,tak oproti compact,by měli mít přítlačák, senzor opotřebení a měli by být o něco kvalitnější. Byl sem se ptát v Elitu,tam je nevedou,ale doporučovali mi nějaký stěrače SVF nebo tak nějak, a že prej se dávaj origo do peugeotu,ale cena 1100 :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

To Bohouš: Dneska sem je scháněl a v celých ČB nemají, ty Valeo Silencio,tak je nakonec budu obědnávat. Co sem se dozvěděl,tak oproti compact,by měli mít přítlačák, senzor opotřebení a měli by být o něco kvalitnější. Byl sem se ptát v Elitu,tam je nevedou,ale doporučovali mi nějaký stěrače SVF nebo tak nějak, a že prej se dávaj origo do peugeotu,ale cena 1100 :grr

Byl si na Palečáku v Auto Desing ? tam je mají.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...