Jump to content
Sign in to follow this  
XDanielS

Nabídka na xenonové sady - super cena - náhrada za H7 nebo H1

Recommended Posts

Zdravím, sehnal jsem cápka, kterej dá cenu 3000kč za sadu při odběru minimálně 10ks. Zbarvení od 4300k do 12000k, patice dle výběru, umí i na H4,ale tam je cena vyšší. Záruka 24 měsíců. Náhradní výbojky do sad, nabídka je 1400 za obě výbojky.

Můj názor: Montáž zvládne i absolut amatér. Není nutno zasahovat do světel, jediný zásah je nutnost vytvoření prostoru pro průchodku ve "víčku" světla. Největším problémem je najít dvě místečka pro balasty /trafa/. Technickou s tím neprojdete, ale trvá 3 minuty to prohodit z5 na obyč žárovky, takže ani v tom bych neviděl problém. Ohnisko je stejné jako u normální žárovky, takže neoslňujete. Policie mně nezastavuje, za to auta na silnicích uhýbají mnohem rychleji :-)

SPECIFIKACE:

Spotřeba: 35W

Životnost: 3000-3500hodin

Pracovní teplota: -40 až 105 C

Barva: dle vlastního výběru (bílá, modrá, fialová - 4300,6000,8000,10000,12000K)

Patice: dle vlastního výběru (H1/H3/H4/H7/H8/H9/H10/H11/H13/9004/9005/9006/9007/D2C/880/881)

ISO 9001:2000 & E-mark Certified.

OBSAH BALENÍ:

2ks xenonové vvýbojky

2ks měnič napětí

kabeláž + uchyty

návod

Původně zaslal: ALFWORKS

Hmm... cudujem sa..... v Cechach to neni zakazane?... montovat xenony do aut kde povodne neboli?

Zakázané (lépe řečeno nepovolené) to samozřejmě je, ale stejně jako u Vás, i u nás jsou tací, kterým je to prostě buřt

viz.:

Původně zaslal: XDanielS

...... Technickou s tím neprojdete, ale trvá 3 minuty to prohodit z5 na obyč žárovky, takže ani v tom bych neviděl problém. . . . . .. Policie mně nezastavuje, za to auta na silnicích uhýbají mnohem rychleji :-)

:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

Původně zaslal: ALFWORKS

Hmm... cudujem sa..... v Cechach to neni zakazane?... montovat xenony do aut kde povodne neboli?

Ahoj, v silničním zákonu platí, že co není schválené je zakázané. Proto jsem psal, že technickou s tím neprojdeš.

TZN všecky ty kokotinky, jako diody, neony, svítící šrouby, 100 wattové žárovky a podobně, jsou zakázané. Stejně tak jako tmavé folie /tuším méně než se 70% prostupností/, nebo zrcadlová skla ve předu.

Ano přiznávám, je mi to buřt v okamžiku, kdy s tím nikoho a nic neohrožuji. Rozdíl mezi xenonem a homologovanou žárovkou se 100% svítivostí navíc je v tom, že xenon osvěcuje stejnou plochu ještě o 50% víc. Nebude dlouho trvat a budou běžně dostupné žárovky se 150% větší svítivostí. Kde bude pak rozdíl?

Hele mrte lidi stim jezdi!!! A jeste nic, nesetkal sem se s cajtem kterej kontroluje jestli mas misto h7 xenonku :D stjne sou taci policajti ktery ani nevi jak to vypada, ale hlavne ze to sviti. S tou technickou nevim , tam je to taky o znamosti, kdyby ste vydeli co si ty chlapci od technicky montujou na svoje auta tak looolec na nas, prootze by sem si tady kazdej z jejich 1 auta ozdobyli 2 takze , znamost a je to v klidu, jinak bych rek , ze neprojdes, ale kamarad prosel i s maketama svetlama !!! nekecam s maketama , ktery mu dali misto orginalu v AAA Auto!! Hlavne mu rikam at si tam nikdy nic nekupuje , ale je to blbec, asdi ho to jeste neomrzelo ze do toho dal 70 000Kc a to jeste ma ty makety, mu to pristavily na stk k tomu meraku na svetla a lol normalne tam se nic neukazalo , jako kdyby nesvitil! Tak dal dalkovy no to bylo trochu slabounce vydet , ale zadnej zazrak, a jeste to uhral s tim ze mu nesvitila 1 zarovka , ze mu prave ted praskla! Jo penize dneska delaj divy!!! Dej 500 na ruku a mas co ches , a nebo taky coz je mozny , te vyjebaj :D:aut

Guest PŘEMA

Já mám bixenony na mojem peugeotu viz podpis a ještě mi na to nikdo nikdo nic neřekl a na technické ani nevěděli že to tam nemá být....tak to je moje zkušenost:papa:papa

Guest PŘEMA
Původně zaslal: Jogin

JJ jak rikam :D sou lidi ktery nevedi o co de , ale ze sou i na STK to sem nevedel :D:potlesk

Víš jim stačí jestli to svítí a jestli jsou seřízené......

Původně zaslal: PŘEMA

Já mám bixenony na mojem peugeotu viz podpis a ještě mi na to nikdo nikdo nic neřekl a na technické ani nevěděli že to tam nemá být....tak to je moje zkušenost:papa:papa

ty tam mas dany bixenony??:o ja myslel ze ve 406kach je taky 2xH7:myslim

Guest PŘEMA

Ano ve 406 jsou 2 x H7 ale já mám komplet překopané lampy a jsou tam strčené celé projektory tzv.čočky s bixenonovou technologíí, přidám foto........

[upravil dne 18.7.2007 PŘEMA]

[upravil dne 18.7.2007 PŘEMA]

post-0-14109596014501_thumb.jpg

Původně zaslal: PŘEMA

Ano ve 406 jsou 2 x H7 ale já mám komplet překopané lampy a jsou tam strčené celé projektory tzv.čočky s bixenonovou technologíí, přidám foto........

prave jsem si rikal ze mi to nejak nehraje..:D

no kdybys viděl Přemovo auti live tak by ti nesedělo vicero věci, namatkou , park senzor , Lcd v opěrkach ,ofroad plast z audi na zadnim narazniku ,dva laufy v zadu na každe straně jeden , v kufru na tapecu 5.dveří domlouvátko na zlobivé spoluobčany, bit power v motoru a střílny v řidičovych a spolujezdcovych dveřich .