Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mozem tahat auto?


fsesto

Recommended Posts

auto ti neseberou, ale zaplatíš pokutu "někdy i " v ceně toho auta :)

A myslím, že je to o papíry a nedej bože, kdyby to někdo do tebe jen ťukl (třeba u mercedesu SLR by ses asi nedoplatil)- nepojištěné auto, auto bez SPZ a TK nemá na silnici co dělat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

nemozes, pretoze bez znaciek nemas zaplatenu poistku.keby ta niekde zastavili tak ti mozu zhabat auto.jedine na voziku

Nejde o značky, zajdeš do pojišt'ovny a oni ti pojistěj cokoliv, třeba i smyšlené auto. Stačí jim VIN a třeba číslo TP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jozefsv

nemozes, pretoze bez znaciek nemas zaplatenu poistku.keby ta niekde zastavili tak ti mozu zhabat auto.jedine na voziku

Nejde o značky, zajdeš do pojišt'ovny a oni ti pojistěj cokoliv, třeba i smyšlené auto. Stačí jim VIN a třeba číslo TP...

u vas sa da poistit auto ktore nema znacky?u nas teda nie.to si ma teda dostal.bez znacky nemozes mat poistene auto.na co by potom tie znacky boli ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jozefsv

nemozes, pretoze bez znaciek nemas zaplatenu poistku.keby ta niekde zastavili tak ti mozu zhabat auto.jedine na voziku

Nejde o značky, zajdeš do pojišt'ovny a oni ti pojistěj cokoliv, třeba i smyšlené auto. Stačí jim VIN a třeba číslo TP...

u vas sa da poistit auto ktore nema znacky?u nas teda nie.to si ma teda dostal.bez znacky nemozes mat poistene auto.na co by potom tie znacky boli ze?

Když SPZ změním tak co? Stejně jde hlavně o VIN, ten se nemění... Pojišt'ovně je to jedno, hlavně když dostane prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

u vas sa da poistit auto ktore nema znacky?u nas teda nie.to si ma teda dostal.bez znacky nemozes mat poistene auto.na co by potom tie znacky boli ze?

Ahoj,

u nas prave NEMUZES PRIHLASIT auto, ktere nema vyrizenu pojistku. Tedy nejdriv na pojistovnu a pak na registr vozidel... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jozefsv

nemozes, pretoze bez znaciek nemas zaplatenu poistku.keby ta niekde zastavili tak ti mozu zhabat auto.jedine na voziku

Nejde o značky, zajdeš do pojišt'ovny a oni ti pojistěj cokoliv, třeba i smyšlené auto. Stačí jim VIN a třeba číslo TP...

u vas sa da poistit auto ktore nema znacky?u nas teda nie.to si ma teda dostal.bez znacky nemozes mat poistene auto.na co by potom tie znacky boli ze?

Když SPZ změním tak co? Stejně jde hlavně o VIN, ten se nemění... Pojišt'ovně je to jedno, hlavně když dostane prachy...

odkial vies ze je to jedno poistovni ci ma znacky alebo nie?ak menis SPZ tak to musis nahlasit.zelena karta sa stale vyzaduje a tam nemozes mat napisanu inu SPZ a s inou chodit na aute.na tahanie su prevozne znacky za ktore sa plati poistka v krajine kde to kupujes a odhlasujes .bolo by stastie keby ho pustili cez hranicu bez SPZ.u nas ti nikto auto bez SPZ nepoisti a verim ze nikde v eu.ja som mal v irsku velky problem len s datumom vyrazenym na zelenej karte.nikto sa so mnou nebavil, tak si myslim ze je to v celej eu rovnake

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: jozefsv

u vas sa da poistit auto ktore nema znacky?u nas teda nie.to si ma teda dostal.bez znacky nemozes mat poistene auto.na co by potom tie znacky boli ze?

Ahoj,

u nas prave NEMUZES PRIHLASIT auto, ktere nema vyrizenu pojistku. Tedy nejdriv na pojistovnu a pak na registr vozidel... :papa

to mi je chlapci jasne,takto to funguje aj u nas.ale SPZ sa tam v zapati dopisuje a ty nemozes jazdit bez spz alebo u vas ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem na 605 měl původně Žďárský značky, na ty sem dostal pojištění a když sem pak po namontování nových 1B2 zašel do pojišťovny aby mě vydali novou zelenou kartu tak se na mě paní čučela jak z vesmíru, vzala tu původní pojistu na ZRI, propiskou to přeškrtla a napsala tu novou. Řekla, že sem vůbec nemusel za nima chodit a mohl sem jezdit na to starý.

Takže fakt jde hlavně o VIN. Např. Kaďalák taky není na značky ale jenom na VIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já sem na 605 měl původně Žďárský značky, na ty sem dostal pojištění a když sem pak po namontování nových 1B2 zašel do pojišťovny aby mě vydali novou zelenou kartu tak se na mě paní čučela jak z vesmíru, vzala tu původní pojistu na ZRI, propiskou to přeškrtla a napsala tu novou. Řekla, že sem vůbec nemusel za nima chodit a mohl sem jezdit na to starý.

Takže fakt jde hlavně o VIN. Např. Kaďalák taky není na značky ale jenom na VIN.

k tej zelenej karte.chcel by som tu mudru pani vidiet v mojom pripade.popisem: v irsku mi naburali dvere.zasli sme na policiu a nic zvlastne sa nedialo az kym pan policajt nezistil ze mi pred par dnami skoncila platnost zelenej karty (nie poistky). samozrejme ju prevydavaju ale kym vam pride domov a kym vam ju poslu z domu do irska a ona mozno ani nedorazi ako vsetko zvycajne.bolo mi povedane,ze ak nedonesiem novu platnu zel. kartu do xy dni tak mam smolu a nic sa riesit a preplacat nebude.odfaxovanie novej zel. karty a platnost poistky bez prerusenia nestacilo.

tak take mudre pani ktore sa s takymi a pod. problemami nestretli radim obchadzat a nespoliehat sa na to, ze vam to niekto povedal.to vam v rieseni pripadneho problemu vobec nepomoze, iba ak vas super naserie

edit- na ukrajine by ta s preskrtnutou zel. kartou vysmiali a otocili spat

[upravil dne 18.7.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten papirek co s nim jezdis je fakt jedno, policajti si jsou schopni dohledat co na tom aute bylo za znacky predtim. ale je lepsi to mit vymene...

a pokud to auto bude bez SPZ tak nema na silnici co delat, pojistovna ti ho sice klidne pojisti kdyz tam zajdes, ale uz ti neda plneni kdyz neco zpusobis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já sem na 605 měl původně Žďárský značky, na ty sem dostal pojištění a když sem pak po namontování nových 1B2 zašel do pojišťovny aby mě vydali novou zelenou kartu tak se na mě paní čučela jak z vesmíru, vzala tu původní pojistu na ZRI, propiskou to přeškrtla a napsala tu novou. Řekla, že sem vůbec nemusel za nima chodit a mohl sem jezdit na to starý.

Takže fakt jde hlavně o VIN. Např. Kaďalák taky není na značky ale jenom na VIN.

To bych na takovou milou paní začal řvát tak, až by jí praskly bubínky, a buď by na místě navalila jak doklad o pojištění, tak zelenou kartu novou, a nebo by o tom napsala zápis a poslal na centrálu, odkud tyto dvě věci přijdou nové poštou (dle pojišťovny). Je docela zajímavé, že na mě takovéhle nesmysly nikdo nikdy nezkouší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...