Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pískání brzd, rýha v kotoučí


M.a.R.i

Recommended Posts

Mám na autě už rok komplet kotouče, destičky vepředu a vzadu Ferodo PREMIER, najel sem na nich cca 15-20tkm. Už mi zhruba 2měsíce nepříjemně pískají brzdy,když přibžďuju. Včera jsem si všimnul,že na pravém předním kotouči je po obvodu celehé kotouče uprostřed pravidelná rýha. Tak mě napadlo,že by mohl být bordel na destiččce,ale nejsem si jistej jestli píská jenom přední pravé kolo. Taky sem si všimhul,že při prudčím brždění mi malinko vibruje volant a auto trochu táhne doprava.

Myslím,že kotouče a destičky nejsou žadnej šunt,raději sem sáhnul po dražších,snad kvalitnějších.

Brzdová kapalina už je dost v řiti, zítra nebo požítří tam budu dávat novou.

Když se dávali nový kotouče a destičky tak mi vzadu rozhýbali brzdiče, skoro vůbec nebrzdili.

Může být ta rýha od nějakýho bordelu?

Proč ty brzdy pískaj?

Proč to táhne doprava?

Proč volant při brždění vibruje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Byl sem s tím za mechanikem. Dozvěděl sem se,že sem nešáhnul zrovna po nejlepších brzdách. Prý nejspíš pískají kvůli tomu,že jsou nekvalitní. Poradil mi ať příště zvolím kotouče Bosch a destičky ATE. Koukal na tu rýhu, a že prej je to normální,že se někdy dostane za destičku kamínek a udělá to takovouhle rýhu než se kamínek zpálí. A auto mi táhne malinko do strany kvůli špatnému silentbloku, nejspíš :nevim.

[upravil dne 8.8.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...