Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

4. Olomoucký sraz - Kláštěrní Hradisko


Escaper

Recommended Posts

hmm tak já bohužel nepřifrčím jelikož v tomto termínu budu někde na cestě do itália :papa

Ale rozhodně bych poznal rád "stájový" kolektiv (bez urážek) :potlesk

Snad příště ikdyž moje auto nemá zatím nic tuningového :) ale jak mi jednou už psal escaper jde o setkání a né o to kdo jakou má káru (to je až druhá věc) :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR ZMĚNA

posuneme zahajeni srazu na 15:30. Jestli tam bude nejaka "skupina" pred nami, tak v tu dobu uz asi budou balit kufry.

Jeste jen pripominam ze misto restaurace se pojede ke me (nekteri uz znaji), kdo chce muze klidne prespat. Nezapomente s sebou nejakou tu mikinu kdyby bylo chladnejs (nepredpokladam). A hlavne bude se grilovat timto bych chtel pozvat Lea s jeho skvelym receptem :) takze napriklad bile nove kalhoty nejsou dvaktrat vhodne + nezapomente plavky.

Snad je to vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

POZOR ZMĚNA

posuneme zahajeni srazu na 15:30. Jestli tam bude nejaka "skupina" pred nami, tak v tu dobu uz asi budou balit kufry.

Jeste jen pripominam ze misto restaurace se pojede ke me (nekteri uz znaji), kdo chce muze klidne prespat. Nezapomente s sebou nejakou tu mikinu kdyby bylo chladnejs (nepredpokladam). A hlavne bude se grilovat timto bych chtel pozvat Lea s jeho skvelym receptem :) takze napriklad bile nove kalhoty nejsou dvaktrat vhodne + nezapomente plavky.

Snad je to vsechno.

Zase jsem náhodou objevil toto vlákno (našel jsem si čas kdy křiklounek usnul a sedím s čelovkou u notebooku – noční režim). Zatím to nevidím moc optimisticky (jsme teď většinou mimo Olomouc).

První víkend v měsíci, to bude zase gumování. Snad mají prázdniny.

Budu se snažit přesunou práci z pátku na sobotu a potom bych se cestou z práce mohl stavit. Kousek masa bych připravil (nyní však dělám marinády vhodné pro kojící matky). Možná bych vzal i něco sladkého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

POZOR ZMĚNA

posuneme zahajeni srazu na 15:30. Jestli tam bude nejaka "skupina" pred nami, tak v tu dobu uz asi budou balit kufry.

Jeste jen pripominam ze misto restaurace se pojede ke me (nekteri uz znaji), kdo chce muze klidne prespat. Nezapomente s sebou nejakou tu mikinu kdyby bylo chladnejs (nepredpokladam). A hlavne bude se grilovat timto bych chtel pozvat Lea s jeho skvelym receptem :) takze napriklad bile nove kalhoty nejsou dvaktrat vhodne + nezapomente plavky.

Snad je to vsechno.

Jak bílé kalhoty ne??? Co se ti na nich nelíbílo???:P:P

Plavky beru...pak jeste asi dobrou naladu...

Jo a "rezervaci" mam zase jistou ze???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem náhodou objevil toto vlákno (našel jsem si čas kdy křiklounek usnul a sedím s čelovkou u notebooku – noční režim). Zatím to nevidím moc optimisticky (jsme teď většinou mimo Olomouc).

První víkend v měsíci, to bude zase gumování. Snad mají prázdniny.

Budu se snažit přesunou práci z pátku na sobotu a potom bych se cestou z práce mohl stavit. Kousek masa bych připravil (nyní však dělám marinády vhodné pro kojící matky). Možná bych vzal i něco sladkého.

Urcite dojed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kirra: Me se ty kalhoty libily ale myslim ze s tim kourem a popelem to nejde moc dohromady, rezervaci zamozrejme mas.

Janca: Jasne ze muzete prespat, skoro v libovolnem poctu jneom si radsi sebou vezmi spacak, co kdyby nahodou nezustala uz volna perina, zatim nevim presny pocet prespivsich takze radsi at mame nejake prikryvky navic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...